Paskelbtas Rajono naujienos

Rugsėjis Šveicarijos pagrindinėje mokykloje

Antradienis, 05 September 2017 11:37 Parašė 

„Labas rytas, rugsėji! Labas rytas mokytojui, mokiniui ir jį atlydėjusiems tėveliams! Labas rytas mūsų svečiams!“ – štai tokiais Airidos (8 kl.) ir Pauliaus (6 kl.) žodžiais Jonavos r. Šveicarijos pagrindinė mokykla pasitiko mokslo metų pradžios šventę. Pasveikinti tikrai buvo ką. Ne tik šaunius mokytojus, linksmai nusiteikusius mokinius, bet ir pasikeitusias mokyklos vadoves

„Pagauk palankų vėją, tyrinėk, svajok, atrask“, – ši M. Tveno sentencija tapo naujų mokslo metų mokyklos šūkiu. Pagauti vėją kvietė ne tik vėjo malūnėliais išpuoštas ir naujais želdiniais atnaujintas mokyklos kiemelis, bet ir mokinių poreikiams pritaikytos mokyklos erdvės, jaukios klasės ir kabinetai. Kaip džiugu mažam mokinukui ir jau brandžiam dešimtokui įeiti į atsinaujinusią mokyklą, kurioje dirba ne vien tik savo profesijos žinovas – mokytojas, bet ir visų pirma – žmogus. Žmogus, gebantis nuoširdžiai išklausyti, užjausti, patarti. Mokytojas, kuris savo darbui atiduoda visą save ir už tai geriausia padėka jam – žinių siekiantys mokiniai.

Tai ne vien tik skambūs žodžiai, bet ir naujųjų mokyklos vadovių – laikinai direktorės pareigas einančios Gražinos Gečienės ir pavaduotojos ugdymui Vainetos Tomaš – siekis: profesionaliai dirbantys mokytojai, bendradarbiavimo kultūra grįsti mokyklos bendruomenės narių santykiai, veiksminga partnerystė su mokyklos socialiniais partneriais.

„Linkime jums augti, gyvuoti, kurti! Mes – su jumis!“ – drąsinančiai kalbėjo mokyklos svečiai, įteikdami rudeniu kvepiančias gėlių puokštes.
To linkime ir mes patys sau, savo mokyklai ir bendruomenei!

Vaineta TOMAŠ
Pavaduotoja ugdymui