Paskelbtas Rajono naujienos

Geltonasis autobusiukas – Žeimiams

Penktadienis, 01 September 2017 15:04 Parašė 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo geltonųjų autobusiukų perdavimo savivaldybėms ir mokykloms šventėje. Iš Vilniaus Katedros aikštės į 55 savivaldybes iškilmingai išlydėti 82 nauji geltonieji autobusai. Dvidešimt viena savivaldybė gaus po du autobusus. Džiugu, kad vienas iš jų skirtas Žeimių mokyklai-daugiafunkciam centrui.

„Iš 63 tūkst. mokinių, kurie važiuoja į mokyklas, 22 tūkst. pavežami šiais mokykliniais autobusais. Tai būdas saugiai ir greitai nukeliauti į mokyklą ir grįžti iš jos. Pastaraisiais metais daugiau investuojame ir į saugumą: visuose autobusuose, kuriuos perkame, įmontuoti ES standartus atitinkantys alkoholio matuokliai“, – pabrėžė šventėje dalyvavusi švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Ministrė taip pat palinkėjo visiems saugaus kelio ir sėkmingų mokslo metų. 

Nauji autobusai pirmiausia bus skirti toliau kaip 3 km nuo mokyklos gyvenantiems mokiniams, priešmokyklinio ugdymo vaikams vežti, specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams, taip pat mokiniams, turėjusiems pakeisti mokyklą dėl jos reorganizavimo ar pertvarkymo.

Parengta pagal Švietimo ir mokslo ministerijos inf.