Paskelbtas Sportas

Šalies virvės traukimo pirmenybių nugalėtojai Jonavos SK „Gekonas“ sportininkai ruošiasi ir Europos čempionatui Anglijoje

Pirmadienis, 28 August 2017 08:31 Parašė 

Lietuvos virvės traukimo federacija ir Panevėžio rajono savivaldybė šios sporto š akos profesionalus ir mėgėjus pakvietė į Šilagalį (Panevėžio rajonas), kur vyko virvės traukimo varžybos federacijos taurei laimėti. Varžybos buvo vykdomos 600 kg (neribojant traukikų skaičiaus) ir 720 kg svorio kategorijose.

Tarp pajėgių šalies traukikų, varžėsi ir Jonavos sporto klubas „Gekonas“ (vadovas Domas Urnikis). Mix600 kategorijoje įspūdingai varžėsi ir puikų rezultatą pasiekė jonaviečiai. Pastarieji ne tik aplenkė sporto klubą „Thoras“, bet ir dar dvi Panevėžio komandas bei iškovojo pirmąją vietą.

Kitoje 720 kg svorio kategorijoje jonaviečiai startavo sverdami 150 kg mažiau nei kitos komandos. Visgi, po sunkios ir ilgos kovos pavyko įveikti pajėgią SK „Thoras“ vyrų komandą ir užėmė trečiąją vietą.

Pasak sporto klubo „Gekonas“ vadovo D. Urnikio, tai yra puikūs rezultatai ir vykdomos treniruotės vyksta teisinga linkme. Šias aukštas prizines vietas Jonavos komandai padėjo iškovoti šie sportininkai: Domas Urnikis, Kristina Urnikienė, Marius Astikas, Audronė Valčiukaitė, Agnė Žadeikytė, Bogdanas Stravinskas, Linas Vaičius, Lina Leščauskytė, Rūta Bagdonavičiūtė, Austė Činikaitė ir Dominykas Vidzickas.

Būtent ši visą Jonavos komanda ruošiasi Europos virvės traukimo čempionatui, kuris vyks Southport mieste (Anglija). Iki šio čempionato liko mėnuo laiko. Jis vyks rugsėjo 20-25 dienomis. Tame renginyje pirmas dvi dienas vyks atviras Europos klubų čempionatas. Jame Jonavos SK „Gekonas“ gins savo miesto ir klubo vardą. Kitas dvi dienas varžysis įvairių šalių rinktinės. Tie patys jonaviečiai atstovaus Lietuvos rinktinę. Pagal Lietuvos virvės traukimo federacijos rinktinių rinkimo taisykles, rinktine laikoma komanda, kuri praėjusiais metais laimėjo šalies čempionatą.

SK „Gekonas“ už palaikymą ir paramą nuoširdžiai dėkoja savo draugams „Maistas sportui“, Jonavos rajono savivaldybei, Kūno kultūros ir sporto centrui, Traper.lt.