Paskelbtas Futbolas

M. Čepas ir Td. Eliošius: „Gavome antausį“

Pirmadienis, 14 August 2017 14:39 Parašė 

Pralaimėjimą 1:3 (1:1) Utenos „Uteniui“ vyr. treneris Mindaugas Čepas ir kapitonas Tadas Eliošius pavadino skaudžiu antausiu, kuris apsunkino „Jonavos“ kovą dėl 4 vietos.

„Skaudu, gavome antausį. Abi komandos turėjo progų, bet varžovai pasinaudojo mūsų klaidomis, o mes – ne. Vaikinams neturiu jokų priekaištų dėl atsidavimo ir kovinės dvasios. Sunku pripažinti, bet „Utenis“ laimėjo ir su tuo jį sveikinu. Buvome išanalizavę, kad jie moka ir mėgsta žaisti su kamuoliu. Atsižvelgėme ir į tai, kad jie visomis pajėgomis eina į priekį ir palieka erdves. Tuo pasinaudojome ir greitos kontratakos metu įmušėme įvartį. Turėjome ir daugiau progų, bet futbolas toks dalykas: mes išnaudojome vieną progą, o jie – tris“, – nusivylimo rezultatu neslėpė M. Čepas.

Teisėjas Td. Eliošiaus įvartį įskaitė „Utenio“ gynėjui, o pats futbolininkas turėjo nemažai pastabų rungtynių arbitrams.

„Utenis“ šiandien puikiai išnaudojo mūsų gynybos klaidas. Vieną įvartį įmušė, paskui antrą įvartį pakartotiniu smūgiu pelnė. Jį tarsi iš niekur nieko praleidome. Patys išlyginome rezultatą, turėjome dar kelias progas. Mano nuomone, turėjo būti skirtas 11 m baudinys. Mane tikrai kabino varžovas, bet teisėjas manė kitaip. Emocijos liejosi per kraštus. Ispanai provokavo, bet ne mums jie sukėlė emocijų, o teisėjams, kurie pasidavė provokacijoms. Norint laimėti, reikia įmušti, dėl to negalime kaltinti nei teisėjų, nei ko nors kito, reikia patiems į save žiūrėti ir mušti įvarčius“, – po rungtynių kalbėjo komandos kapitonas.

„Jonava“ su 20 taškų tebelieka 6 lentelės vietoje. „Utenis“ (25 taškai) – penktas, tačiau jis sparčiai vejasi šiandien 3:0 Kauno „Stumbrą“ įveikusį  Klaipėdos „Atlantą“. Kitas rungtynes „Jonava“ rugpjūčio 16 d. žais Vilniuje su čempionu „Žalgiriu“.

fkjonava.lt informacija