Paskelbtas Sportas

Grapplingo pirmenybėse – SK “Faiteris” kovotojų sėkmė

Pirmadienis, 27 March 2017 08:39 Parašė 

Gan didelis būrys sportininkų suvažiavo į Vilnių, kur vyko Lietuvos atvirosios grapplingo imtynių taurės pirmenybės. Šiame renginyje dalyvavo ir Jonavos sporto klubo “Faiteris” atletai (vadovas Arnoldas Lukošiūnas).

Kaip ir visada, grapplingo varžybose dalyvauja daug sportininku ir yra labai didelė konkurencija. Grapplingo imtynės labai sparčiai populiarėja, Lietuvoje yra labai stiprių klubų ir stiprių imtynininkų, tad grapplingo varžybose labai sudėtinga kovoti.

“Kadangi mes ne taip seniai pradėjome veiklą Grappling federacijoje, - apie klubo veiklą grappling sporto šakoje kalbėjo vadovas A. Lukošiūnas, - mums yra kur tobulėti. Aktyviai dalyvaujame varžybose, seminaruose, bendruose treniruotėse”.

Grapplingo federacijos rinktinės treneris Ričardas Piepolis nuoširdžiai dalinasi savo patirtimi ir padeda sportininkams tobulėti, tad sporto klubo “Faiteris” lygis auga kartu su Grapplingo federaciją.

Nors ir buvo didžiulė konkurencija, tačiau SK „Faiteris“ kovotojai sugebėjo pasidabinti medaliais, nors aukščiausių apdovanojimų pasiekta nebuvo. Antrąją vietą varžybose iškovojo Nojus Rimdeika, o Vladimiras Kozlovskis, Robertas Keršys bei Andrius Adamonis tapo trečiųjų vietų laimėtojais.

GYTIS RAMANAUSKAS