Paskelbtas Sportas

Prizinių vietų siekė ir jaunieji Jonavos dziudistai

Pirmadienis, 13 March 2017 08:39 Parašė 

Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro jaunieji dziudistai dalyvavo varžybose, iš kurių vėl sugrįžo su apdovanojimais. Nors ir ne visiems sekėsi užlipti ant prizininkų pakylos, tačiau Algimanto Bankausko treniruojamų sportininkų meistriškumas vis didėja ir augantis jaunimas toliau varžosi dėl medalių.

Kauno r. Zapyškio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko atviras Kauno rajono jaunučių dziudo čempionatas. Šį vienuoliktąjį čempionatą organizavo sporto klubas „Dziudistas“ kartu su dziudo ir jojimo sporto mokykla. Varžybose dalyvavo tiek berniukai, tiek ir mergaitės.

Pasak trenerio A. Bankausko, svorio kategorijoje iki 50 kg dalyvavusiam Konstantinui Maciulevičiui ne itin pasisekė, bet sunkiai pradėjęs varžybas, vėliau kovojo vis geriau. Iš vyresnių kovotojų patirties sėmėsi Raidas Babilas, kuris laimėjo vieną kovą, bet kitoms jau tiesiog pritrūko jėgų.

Gan ilgą kovų maratoną teko ištverti iki 30 kg svorio kategorijoje kovojusiam Mantui Justinavičiui, tačiau šis jonavietis užlipo ant apdovanojimų pakylos, pasiekdamas trečiąją vietą. Svorio kategorijoje iki 42 kg varžėsi Benas Linauskas, kuris į finalą pateko kovoti su sportininku iš Šiaulių. Kiek anksčiau jonavietis buvo nusileidęs varžovui, tačiau šįkart, po trenerio patarimų, kaip kovoti su šiuo varžovu, sugebėjo jį įveikti ir tapti šios grupės nugalėtoju.

Užtikrintai čempionate sudalyvavo Alanas Pelivanovas, kuris svorio kategorijoje iki 46 kg taip pat tapo pirmosios vietos laimėtoju.

GYTIS RAMANAUSKAS