Jonavos sporto centro tinklinio skyrius šiame sezone gali pasigirti gan aukštais rezultatais. Raimondos Strelkauskaitės treniruojamos U-19 tinklininkės šioje amžiaus grupėje rungtyniavo A divizione ir pateko į finalinį ketvertą. Tik jame patyrė dvi nesėkmes ir užėmė aukštą ketvirtą vietą.
Tuo tarpu neseniai baigėsi Lietuvos U-17 merginų tinklinio čempionatas. Komandų buvo daug, todėl Lijos Darandovienės treniruojama Jonavos SC komanda varžėsi C divizione, kur rungtyniavo 7 komandos. Reguliariajame sezone išsiskyrė trys komandos, kurios ir pasidalino pirmąsias tris vietas. Pirmoji atiteko Eišiškių SM ekipai, antroji – VMSM „Sostinės tauras 3“ komandai, o trečioji atiteko Jonavos SC septyniolikmečių komandai.
Dvi dienas Vilniaus miesto sporto mokykloje „Sostinės Tauras“ vykusiame finaliniame ketverte Jonavos sporto centro merginos demonstravo puikų žaidimą, kovingumą ir komandinę dvasią – buvo iškovotos visos trys pergalės. Jau minėtas komandas jonavietės įveikė atitinkamai 3:1 ir 3:0 bei 3:0 pranoko tinklinio mokymo centrą. L. Darandovienės sporto centro U-17 merginų tinklinio komanda tapo C diviziono nugalėtojomis.
Sezono komandos MVP pripažinta jonavietė Elinga Zigmantaitė. Be jos komandoje rungtyniavo ir nugalėtojomis tapo Elija Petravičiūtė, Kornelija Butaitė, Gustė Barkauskaitė, Žemyna Lukošiūtė, Elija Petkevičiūtė, Skaistė Smirnovaitė, Goda Sereikytė, Augustė Šimanskaitė, Auksė Domarkaitė, Lauryna Vincevičiūtė, Milena Uksaitė, Goda Judenytė, Mėta Mumgaudytė, Radvilė Kreivytė, Luka Novikaitė.
Kęstutis Putelis


