Telefoniniai sukčiai. Karolinos Gudžiūnienės (ELTA) nuotr.

Iš vyro sukčiai išviliojo daugiau kaip 25 tūkst. eurų

Gegužės 26 d. į Jonavos rajono policijos komisariatą kreipėsi vyras, gimęs 1956 m., pranešęs, kad tapo sukčių auka.

Pasak policijos, gegužės 13–19 d. Jonavoje, vyrui būnant namuose, jam kelis kartus skambino nepažįstami asmenys. Jie bendravo lietuvių ir rusų kalbomis, prisistatė banko darbuotojais bei policijos pareigūnais.

Apgaulės būdu iš vyro buvo išviliota 25 324 eurai.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 182 straipsnio 2 dalį – dėl sukčiavimo.