Tikrino mano pastabumą?

Laišką „Alio Jonavai“ atsiuntė Lietavos g. gyventoja G. D. „Dažnokai užsuku į LIDL, kadangi tenkina ir prekių asortimentas, ir kainos. Deja, neseniai papuoliau į situaciją, sukėlusią nemalonų jausmą. Išsirinkau prekes, nuėjau susimokėti. Kasininkė nuskenavo, dar neužfiksavusi kainos čekyje tarstelėjo: „11,49“. Mano klausimas, „kodėl taip brangu?“, buvo pačiu laiku, nes staiga sumažėjo galutinė suma – iki 3,90 Eur. Parėjusi namo pamačiau, kad vietoje vieno kibino su daržovių įdaru būčiau jų „nusipirkusi“ net dvylika! Taip ir nesupratau: ar kasininkė netyčia suklydo, ar testavo mano, senutės, išsiblaškymo lygį?

Prašyčiau LIDL administracijos pakalbėti su savo kolektyvu, kad dirbtų atidžiau ir panašių klaidų nedarytų. Šis prekybos centras tikrai geras ir mūsų, pirkėjų, mėgstamas. Norėtųsi, kad taip būtų ir toliau“, – rašė ponia G. D., redakcijai atsiuntusi ir čekį už mokėtas prekes.

Komentuoja „Lidl Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Lina Skersytė: „Atsiprašome pirkėjos dėl šio nesusipratimo. Minimu atveju įvyko žmogiškoji klaida, kadangi perkant sveriamus vaisius ar daržoves, taip pat šviežius kepinius, prekių kodai ir prekių kiekiai kasoje yra suvedinėjami ranka. Apgailestaujame dėl šios žmogiškosios klaidos ir visada tokiais atvejais kviečiame kreiptis į parduotuvės personalą dėl permokos grąžinimo. Pirkėjams visada rekomenduojame kasos kvitą po apsipirkimo pasitikrinti dar parduotuvėje, kad, esant netikslumams, būtų galima nedelsiant tai ištaisyti. Dar kartą atsiprašome pirkėjos dėl šio nesusipratimo, dėsime pastangas, kad tokios situacijos nesikartotų ateityje“.

„Alio Jonavos“ inf.