Praėjusią savaitę Jonavos gimnazijose vyko Paskutinio skambučio šventės. Su mokykla atsisveikino Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos 79-osios laidos ir Jonavos Senamiesčio gimnazijos XXVIII laidos abiturientai.
Jeronimo Ralio gimnazijoje šventė prasidėjo šventomis mišiomis gimnazijos aktų salėje. Tradiciškai gėlės padėtos prie Jeronimo Ralio kapo. Šventėje abiturientus sveikino Jonavos rajono savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė, Švietimo skyriaus vedėja Violeta Kolesnikienė, gimnazijos alumnai Renata Mikalauskienė ir Naglis Petkevičius.
Sveikinimo žodžius dvyliktokams skyrė Panerio pradinės mokyklos pirmokai ir pradinių klasių mokytoja Eridana Tabūnienė. III klasių mokiniai parengė šokių pasirodymą, Ic klasės mokinė Vanesa Sipavičiūtė atliko muzikinį kūrinį. Gimnazijos direktorė Zita Gudonavičienė padėkojo geriausiai besimokantiems ir aktyviausiems gimnazistams.
Su abiturientais atsisveikino IV klasių auklėtojai Jolanta Matonienė, Virginija Pažėraitė, Neringa Kukarinienė ir Eugenijus Leonavičius. Šventėje taip pat skambėjo mokyklos himnas, merginų ansamblio atliekama daina „Vienam pasaulyje“, pasirodymą surengė ir tėvai.
Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko XXVIII laidos abiturientų Paskutinio skambučio šventė. Renginyje dalyvavo gimnazijos bendruomenė, mokinių tėvai, mokytojai ir svečiai.
Abiturientus pasveikino Jonavos rajono savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Violeta Kolesnikienė bei Seimo nario Eugenijaus Sabučio padėjėja Audronė Bagdonavičienė.
„Tegul visi gyvenimo vėjai būna palankūs, o jei atsitiktų priešingai – lai jie tik sustiprina jūsų bures“, – abiturientams linkėjo vicemerė B. Gailienė.
Šventės metu skambėjo pirmųjų mokytojų sveikinimai, abiturientus palaimino Šv. apaštalo Jokūbo parapijos dekanas Virginijus Birjotas. Į susirinkusiuosius kreipėsi gimnazijos direktorius Darius Mockus. Gimnazijos bendruomenė taip pat dėkojo tėvams už bendradarbiavimą ir pagalbą mokyklos veiklose.
Renginio programoje pasirodė abiturientai, trečiųjų klasių mokiniai ir mokytojai. Skambėjo Mindaugo Rozenbergo atliekamos saksofono melodijos, pristatytas alumnės Kamilės Valvonytės kurtas šokis. Šventę vainikavo abiturientų pasirodymas ir simbolinis šachmatų žaidimas.
Paskutinio skambučio šventės abiejose Jonavos gimnazijose tapo atsisveikinimu su mokykla ir naujo gyvenimo etapo pradžia.




