Privatumas

aliojonava.lt svetainės visos teisės saugomos

Visa svetainėje teikiama grafinė (įskaitant ir foto) bei tekstinė informacija, publikuojami straipsniai gali būti naudojami asmeniškai, cituojant ir kitais nekomerciniais tikslais, aiškiai nurodant šaltinį. Tinklalapyje paskelbtos informacijos panaudojimas kitiems tikslams yra galimas tik gavus išankstinį raštišką aliojonava.lt administracijos sutikimą, be kurio jokia svetainės informacija negali būti viešai publikuojama tiek internete, tiek kituose informacijos šaltiniuose.

Visos autorinės teisės priklauso UAB „Dzindra“. Dėl šioje svetainėje esančios informacijos panaudojimo ar platinimo kreipkitės el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Neleistinas šio tinklalapio medžiagos naudojimas arba platinimas kitais nei asmeniniais tikslais gali užtraukti civilinę ar baudžiamąją atsakomybę. 

aliojonava.lt pateikiamoje medžiagoje gali pasitaikyti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Svetainės administracija turi teisę daryti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu. Nuoširdžiai prašome svetainės lankytojų apie pastebėtus netikslumus pranešti redakcijai el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Atsakomybės apribojimas 

Svetainė gerbia straipsnių autorių teises ir jas gina. Svetainėje publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Visa informacija bei patarimai, pateikti www.aliojonava.lt , yra bendrojo pobūdžio, paskelbti bendrojo informavimo tikslais, ir neatstoja specialisto konsultacijos.

aliojonava.lt rekomenduoja, kad prieš pradėdami taikyti ar laikytis svetainėje rastais patarimais, Jūs pasitartumėte su savo srities specialistu. Už pateiktos informacijos, straipsnių, komentarų, konsultacijų panaudojimą ir jo padarinius atsakingas pats tinklalapio vartotojas.

Redakcija neatsako už vartotojų pateiktos foto, video ar tekstinės medžiagos autorystę ir jos netikrina.

Redakcija neatsako už lankytojų pareikštas nuomones straipsnių ar kitų svetainės tekstų komentaruose ar pranešimuose. Tačiau www.aliojonava.lt pasilieka teisę redaguoti, cenzūruoti ir šalinti tuos svetainės lankytojų komentarus ar pranešimus, kurie prieštarauja galiojantiems LR teisės aktams, yra įžeidžiantys, necenzūriniai, kursto neteisėtiems veiksmams, pateikia neautorizuotą reklamą ar kitaip pažeidžia trečiųjų asmenų ar www.aliojonava.lt interesus.

Šias teises ir pareigas reglamentuoja LR įstatymai ir tarptautinės teisės aktai.

Jūsų patogumui svetainėje pateikiamos nuorodos į kitus tinklalapius. Tačiau  aliojonava.lt  neatsako už kitose svetainėse paskelbtos informacijos turinį ar tikslumą. Jei svetainėje www.aliojonava.lt pateikiama informacija iš kitų svetainių, periodinių leidinių, enciklopedijų ar žinynų, už informacijos teisingumą atsako pirminio informacijos šaltinio autorius(-iai).

 

Svetainės lankytojų privatumas

aliojonava.lt gerbia lankytojų privatumą ir įsipareigoja, kad bet kokie svetainės lankytojų įvesti privatūs duomenys nebus paviešinti ar perduoti trečiajai šaliai be duomenų savininko sutikimo.

Informacija apie straipsnių komentaruose netinkamą informaciją paskelbusį asmenį gali būti suteikta tretiesiems asmenims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Griežtai draudžiama svetainėje www.aliojonava.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo. Jei sutikimas gautas, visuomet būtina nurodyti www.aliojonava.lt su aktyvia nuoroda kaip informacijos šaltinį.