Paskelbtas Miesto naujienos

Gera žinia Jonavos vairuotojams

Šeštadienis, 03 December 2016 07:20 Parašė 

Sakoma, kad geriausiai miestų perspektyvas atskleidžia tai, kaip jiems sekasi pritraukti stambesnio verslo dėmesį ir investicijas. Jei tai tiesa, Jonavai šie metai užsibaigia sėkmingai: nuo pirmadienio Chemikų g. 1 atsidaro nauja „Eolto“ automobilių detalių parduotuvė „Viskas automobiliui“. Užsitarnauti jonaviečių simpatijas naujakuriai sieks draugiškomis kainomis, dideliu regione kokybiškų automobilių detalių pasirinkimu.

Taupys laiką ir pinigus

Pasak „Eolto“ atstovų, bendrovės sprendimą atidaryti naują parduotuvę lėmė auganti produkcijos paklausa ir siekis užtikrinti patogesnį klientų aptarnavimą: „Jonava patenka į pagrindinių Lietuvos miestų dešimtuką. Tai gerą infrastruktūrą ir logistines galimybes turintis miestas, pasižymintis aktyvumu ir augančia automobilių prekių paklausa. Prieš parduotuvės atidarymą detales į Jonavą pristatinėdavome bent po kelis kartus kiekvieną dieną. Dabar aptarnavimas taps dar greitesnis.“

Ne paslaptis, kad iki šiol dėl ribotos vietos pasiūlos Jonavos vairuotojai naujų detalių savo automobiliui būdavo priversti ieškoti Kaune. Moderniose patalpose įsikūrusi parduotuvė išspręs šią problemą, nes viską, padedant specialistams, bus galima įsigyti vienoje vietoje. Galima tikėtis, kad „Viskas automobiliui“ veikla paskatins pasitempti ir vietos konkurentus.

Jėga slypi detalėse

Naujajai parduotuvei keliamas tikslas tapti pagrindine stotele visiems automobilių detalių ieškantiems Jonavos vairuotojams. Specialiai tam parinktas didelis automobilių detalių asortimentas regione, taip pat sudarant galimybę parsisiųsti retesnes detales į Jonavą tiesiai iš „Eolto“ tiekėjų sandėlių visoje Europoje. Pastaruoju būdu Jonavos vairuotojams atsivers papildomas bemaž 800 000 automobilių detalių asortimentas.

Tiesa, lengvų verslo pergalių parduotuvės įkūrėjai nesitiki ir pripažįsta, kad ne mažiau svarbi sėkmingos veiklos sąlyga bus klientų aptarnavimo kokybė ir ilgalaikių santykių su automobilių servisais plėtra: „Būtų klaida manyti, kad Jonavoje aptarnavimo reikalavimai yra mažesni. Žmonės visada nori ir turi iš ko rinktis, o mūsų pareiga – kas kartą įrodyti, kad esame pagrįstas pasirinkimas.“

Įvertinti parduotuvę „Viskas automobiliui“ jonaviečiai galės jau gruodžio 5 d. Susipažinimo proga pirmąją savaitę beveik visoms prekėms bus suteikta 30 proc. nuolaida.

Faktai

Į Jonavą investuojantis „Eoltas“ – nuo 1993 m. veikianti bendrovė, prekiaujanti sertifikuotomis variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams. Bendrovė yra daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų įgaliotoji atstovė Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. „Eolto“ klientai – automobilių servisai ir dalių parduotuvės, automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai bei detalių savo transporto priemonei ieškantys vairuotojai. Palyginti su 2015 m., šiemet „Eolto“ prekybos apimtys padidėjo ketvirčiu ir pasiekė 30 mln. eurų. Jonavoje duris atveriantis centras „Viskas automobiliui“ – tai jau septynioliktoji bendrovės automobilių dalių parduotuvė Lietuvoje.

Užs. nr. 98