Sporto klubas – turnyrinės lentelės dugne

Pirmadienis, 14 November 2016 09:30 Parašė

Trenerio Nerijaus Zabarausko vadovaujamas Jonavos sporto klubas ir šią savaitę nenudžiugino savo sirgalių – tiek savoje aikštelėje, tiek ir svečiuose jonaviečiams teko vytis varžovus, bet teigiamo rezultato pasiekti nepavyko.

Rungtynių namuose su Šakių „Vyčio“ klubu, kuriame neseniai pradėjo žaisti jonavietis Tadas Sebežiovas, pradžioje jonaviečiai turėjo aštuonių taškų deficitą (6:14), vėliau šis dar labiau išaugo. Pirmąją trečiojo kėlinio minutę, po šakiškių lyderio Pauliaus Beliavičiaus tritaškio, Sporto klubas atsiliko 18 taškų skirtumu (28:46). Justo Vazalio, Tomo Milinsko, Vytauto Pikalavičiaus ir ekipos naujoko Raimundo Žuklevičiaus pastangomis Jonavos krepšininkai ėmė mažinti atsilikimą. Komandos sirgaliams išmušė džiaugsmo akimirka, kai po itin puikios atkarpos Ričardas Verbickas tolimu metimu net persvėrė rezultatą (65:64). Atsirado reali galimybė baigti rungtynes pergalingai, tačiau būtent tuo metu iš toli pataikė T. Sebežiovas, o po jo draugų metimų atkarpą svečiai laimėjo 11:0 ir nutolo nuo jonaviečių (65:75). Per likusias 3 min. aikštelės šeimininkams pavyko tik šiek tiek sušvelninti skirtumą, ir rungtynes Jonavos krepšininkai pralaimėjo 74:80 (14:20, 14:21, 27:19, 19:20).

Šeštadienį jonaviečiai dvyliktojo turo rungtynes žaidė Klaipėdoje, su viena iš lygos lyderių – „Naftos-Uni-Akvaservio“ ekipa. Jau per pustrečios pirmojo kėlinio minutes aikštelės šeimininkai šovė į priekį (9:0). Toks spurtas lėmė ir tolesnę rungtynių eigą. Sporto klubo krepšininkams teko dar pirmojoje rungtynių pusėje galvoti, kaip panaikinti 14 taškų deficitą (29:43).

Nors vienu metu atsirado galimybė dar pakovoti dėl pergalės, kai trečiojo kėlinio viduryje R. Verbickas baudomis ir T. Milinskas vidutiniu metimu sumažino atsilikimą iki 5 taškų (43:48). Vis dėlto tai buvo tik laikinas pagerėjimas, nes uostamiesčio komanda dar šiame ketvirtyje labai greitai atitrūko (44:60).

Paskutinysis kėlinys daugiau buvo formalumas, nes klaipėdiečių persvara siekė ir daugiau kaip dvidešimt taškų (44:67). Baigiantis susitikimui, jonaviečių keli tolimi metimai sušvelnino pralaimėjimo kartėlį. Savaitgalis baigėsi antru pralaimėjimu 65:83 (16:23, 13:20, 15:17, 21:23).