Nesėkminga sezono pradžia pratęsta dar dviem pralaimėjimais

Pirmadienis, 31 October 2016 11:21 Parašė

Po dešimties metų, Jonavos Sporto klubą paliko jo ilgametis žaidėjas ir vienas lyderių Tadas Sebežiovas. Šis krepšininkas pradėjo rungtyniauti taip pat nesėkmingai sezoną pradėjusioje Šakių „Vytis“ komandoje, kurią treniruoja jonavietis Virginijus Sirvydis.

Šią savaitę Kęstučio Naruševičiaus treniruojama Jonavos komanda nesugebėjo pademonstruoti pergalingo krepšinio ir patyrė du pralaimėjimus. Pirmajame mače Sporto klubas KKSC salėje žaidė su „Telšiai“ ekipa ir žemaičiams nusileido rezultatu 61:73 (10:21, 19:14, 17:15, 15:23). Nors susitikimo pradžioje Jonavos krepšininkai dar pirmavo (5:2), bet septintąją minutę jau turėjo dviženklė taškų deficitą (6:16). Trečiojo kėlinio pradžioje po Ričardo Verbicko tolimo šūvio jonaviečiams po ilgo laiko net persvėrė rezultatą (36:35), o įpusėjus paskutiniajam kėliniui turėjo tik minimalų taškų deficitą (56:57). Nuo šio momento netaiklūs metimai suteikė galimybę jau svečiams didinti savo persvarą, kuri virto žemaičių pergale.

Šiame mače Jonavos komandos gretose Karolis Šarukas pelnė 11, R. Verbickas – 10, Vytautas Pikalavičius – 8, kuris dar atkovojo ir 12 kamuolių.

Šeštadienį Sporto klubas viešėjo „Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube, kur eilines rungtynes žaidė su Raseinių „Rasai“ klubu. Šiame susitikime jonaviečių puolimas buvo kur kas geresnis, bet tai negelbėjo, nes varžovai į svečių krepšį įmetė net 100 taškų. Rungtynių pradžioje jonaviečiai išsiveržė į priekį, bet vėlesni įvykiai parodė, kad tądien buvo sunkiai sustabdomas varžovų puolimas. Įpusėjus antrajam kėliniui po Justo Vazalio tritaškio Sporto klubas turėjo tik keturių taškų deficitą (32:36), bet tuomet raseiniškiai vis didino pranašumą. Po dviejų kėliniui jonaviečiai atsiliko 16 taškų (40:56), o baigiantis mačui – jau trijų dešimčių taškų skirtumu. Rungtynes Jonavos komanda pralaimėjo 28 taškų skirtumu – 72:100 (18:26, 22:30, 14:21, 18:23).

Šiame susitikime Lukas Grabauskas įmetė 14, R. Verbickas – 11, V. Pikalavičius ir J. Vazalis – po 9 taškus.

Kiti dviejų turų rezultatai: „Mažeikiai“ – Kauno „Žalgiris-2“ 78:91, Šakių „Vytis“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ 76:88, Vilniaus „Perlas“ – „Rasai“ 82:80, Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ – Molėtų „Ežerūnas“ 86:69, Kauno „KTU“ – „Šilutė“ 88:82, Joniškio „Delikatesas“ – „Palanga“ 69:86, „Šilutė“ – „Delikatesas“ 90:58, „Telšiai“ – „KTU“ 65:75, „Palanga“ – „Nafta-Uni-Akvaservis“ 60:82, „Žalgiris-2“ – „Perlas“ 78:90, „Ežerūnas“ – „Vytis“ 65:79, „Sūduva-Mantinga“ – „Mažeikiai“ 112:80.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmesti-praleisti taškai, pelnyti taškai):

14.“Ežerūnas“ 8 1 7 569-676 9

Lapkričio 4 d., penktadienį, KKSC salėje Sporto klubas susitiks su paskutinėje vietoje esančia Molėtų „Ežerūnas“ ekipa. Rungtynių pradžia 18.00 val. Lapkričio 5 d., šeštadienį, jonaviečiai rungtyniaus Palangoje su vietos klubu (16.00 val.).