Paskelbtas Miesto naujienos

Konstitucijos egzamine - sėkmingas startas

Trečiadienis, 12 October 2016 09:04 Parašė 

Praėjusį antradienį Lietuvoje vyko antrasis Konstitucijos egzamino etapas. Į Teisingumo ministerijos organizuoto egzamino antrąjį etapą pateko ir egzaminą Jonavos rajono savivaldybėje laikė jonavietis, Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos vyresnysis specialistas Vytautas Andriulaitis, pirmajame etape iš 30 klausimų teisingai atsakęs į 25.

Šį kartą dalyviams buvo pateikta 20 klausimų – 19 testo tipo ir vienas atviras. Atsakyti privaloma ne mažiau kaip į 15 klausimų. Kaip sakė Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Valda Koženiauskienė, su užduotimis Vytautas Andriulaitis susidorojo puikiai: teisingai atsakė į 17 klausimų. Atvirasis klausimas bus vertinamas jau sostinėje.

Kaip prieš Konstitucijos egzaminą sakė Vytautas Andriulaitis, mintis dalyvauti kilo spontaniškai, darbe kalbantis su kolegomis. „Pagalvojau, o kodėl nepabandžius?“,- šypsojosi Vytautas Andriulaitis. Konstituciją „išstudijavo“ greitai ir – akivaizdu – sėkmingai. Na, o laisvalaikiu Vytautas labiausiai mėgsta žaisti pokerį, šachmatais, žvejoti.

Jei jonavietį lydės sėkmė, jį spalio 26 dieną Prezidentūroje pasveikins ir apdovanos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei teisingumo ministras Juozas Bernatonis.

Karolina VIČIŪTĖ

Atnaujinta Trečiadienis, 12 October 2016 09:14
Web Analytics