Rajono futbolo pirmenybėse

Pirmadienis, 29 August 2016 09:16 Parašė

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse įvyko kai kurių permainų – iš pirmenybių traukiasi „Energija“. Tad praktiškai sezoną baigs aštuonios ekipos, tačiau pagal varžybų nuostatus, jei komanda pirmenybėse yra sužaidusi 50 proc. rungtynių ir daugiau, jos rezultatai paliekami, o likusiose rungtynėse fiksuojami techniniai pralaimėjimai rezultatu 0:3.

Tad praėjusį pirmadienį turėjusiose įvykti rungtynėse tarp „Šveicarijos“ ir „Energijos“ užfiksuotas techninis rezultatas. „Šveicarija“ be žaidimo gavo tris taškus ir pergalę 3:0.

Be šio rezultato, pirmenybėse sužaisti trys susitikimai. Po vienuolikos pergalių iš eilės pirmuosius taškus prarado vienvaldė pirmenybių lyderė „Transachema“. Nors du kartus po R. Fiodorovo ir V. Nutauto tikslių smūgių pastaroji komanda pirmavo, tačiau E. Kulakauskas ir paskutinėmis mačo minutėmis N. Sadzevičius sugebėjo iškovoti savo komandai tašką.

Dvi komandos toliau grumiasi dėl antros pozicijos pirmenybėse. Šveicarai gavo „lengvus“ taškus, o „Gaschema“ be didesnio vargo susitvarkė su „Jonavos policija“. Nors antrojo kėlinio pradžioje L. Trijonis realizavo 9 m baudinį ir sušvelnino atsilikimą, bet „Gaschema“ įmušė dar kelis įvarčius ir pasiekė pergalę 6:2. Nugalėtojams po du įvarčius įmušė G. Janonis ir A. Ratautas.

Solidžią pergalę pasiekti įstengė ir „Lukšos partizanai“. Kariai, vedami tris įvarčius pasiekusio J. Ovčinikovo bei du – M. Kungio, 5:1 sutriuškino „Vikingus“.