Šachmatininkai šventė Jonavos gimtadienį

Penktadienis, 12 August 2016 14:14 Parašė
Žaidžiama papildoma partija. B. Narakaitės nuotr. Žaidžiama papildoma partija. B. Narakaitės nuotr.

Vėsoką dieną į „Armos“ baro lauko terasą rinkosi šachmatų draugijos „Aidas“ pakviesti šachmatininkai. Buvo surengtas turnyras, skirtas Jonavos gimtadieniui. Dalyvavo aštuoni žaidėjai.

Geriausiai varžytis sekėsi Jonui Venckui ir Juozui Kazlauskui. Jie surinko po lygiai taškų, todėl žaidė papildomą partiją. Čia sėkmė lydėjo J. Kazlauską. Jis tapo nugalėtoju. Antroje vietoje liko J. Venckas. Trečią vietą užėmė Darius Kilmanas. Prizininkams įteikti šachmatų draugijos „Aidas“ medaliai ir diplomai.. Dar diplomai buvo įteikti gerai žaidusiems Andriui Kupčiūnui ir Mariui Glinskui.

Rugpjūčio 21 d. (sekmadienį) 12 val. „Armos“ bare, Vytauto g. 15, įvyks paskutinis šachmatų fiestos turnyras, skirtas Baltijos keliui. Tada bus susumuoti ir visų penkių fiestos turnyrų rezultatai.