Rajono pirmenybėse - triuškinantys rezultatai

Pirmadienis, 08 August 2016 08:40 Parašė

2016 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse įvyko dar ketverios antrojo rato rungtynės. Jose užfiksuota ir triuškinančių rezultatų bei per šiuos mačus įmušti net 28 įvarčiai.

Tik antroje rungtynių pusėje savo pranašumą prieš varžovus įrodė „Vilties“ žaidėjai. Po M. Razmarato, D. Vilkaičio ir B. Jasilionio tikslų smūgių šie 3:0 įveikė „Lukšos partizanus“.

Dar solidesni rezultatai užfiksuoti kitose rungtynėse. Vis dar be prarastų taškų rungtyniaujanti ir solidžia pergales pasiekianti „Transachema“ ir šįkart nepaliko šansų „Jonavos policijai“. Pastarosios komandos žaidėjai ir toliau muša įvarčius, bet patys praleidžia dar daugiau. „Transachema“ pirmieji praleido įvartį, bet dar pirmajame kėlinyje V. Nutautui pavyko atstatyti pusiausvyrą. Visgi, po pertraukos jų pranašumą tapo akivaizdus ne tik žaidybine iniciatyva, bet ir mušamais įvarčiais. „Transachema“ šventė jau dešimtąją pergalę iš eilės rezultatu 6:2. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė D. Šichranov, dar du pridėjo J. Medvedevas. Tuo tarpu „Jonavos policija“ ekipos tarpe pasižymėti pavyko K. Rokui.

Antrajame rate tiesiog siaučia „Liberalų sąjūdis“ komanda. Praėjusiame ture jie į varžovų vartus buvo pasiuntę net devynis tikslius smūgius. Šįkart liberalai patys liko „sausi“ ir 8:0 nušlavė „Energiją“. Tris įvarčius įmušė D. Kulakauskas, du – K. Micikevičius, po vieną – E. Kulakauskas, G. Perednis ir M. Legačinskas.

Ne ką solidesnę pergalę pasiekė "Gaschema", jau po pirmojo kėlinio 4:0 pirmaudami prieš "Lukšos partizanus, juos sutriuškino rezultatu 7:2. Nugalėtojams A. Ratautas pelnė 3 įvarčius.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

9.“Jonavos policija“ 10 0 1 9 11-50 1

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja: D. Šichranov („Transachema“) – 14, D. Kulakauskas („Liberalų sąjūdis“) – 13 įvarčių.

2016 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybių II rato tvarkaraštis