Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Futbolas

Prasidėjo mažojo futbolo antrojo rato kovos

Antradienis, 02 August 2016 15:47 Parašė

Po pertraukos vėl atnaujintos Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybės, kuriose šiemet rungtyniauja devynios komandos. Antrojo rato pradžioje turėjo įvykti trejos rungtynės, tačiau savo rungtynių taip ir nesužaidė „Energija“, kuriai įskaitytas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3.

Kitose dvejose rungtynėse įmušta net 19 įvarčių. Šių pirmenybių vienvaldė lyderė „Transachema“ ne tik nepralaimi susitikimų, bet ir apskritai nepraranda nė vieno taško. Jau devintose rungtynėse iš eilės pastarosios ekipos varžovai vėl buvo priversti palikti aikštelę nuleistomis galvomis. Šįkart „Transachema“ nepasigailėjo „Vilties“, ją įveikė 7:2 (3:1). Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Alg. Ramonas, J. Medvedevas ir rezultatyviausias pirmenybių futbolininkas D. Šichranov.

Dar viename mače „Liberalų sąjūdis“ jau pirmajame kėlinyje pasiuntė tris tikslius smūgius į „Jonavos policijos“ vartus. Po pertraukos policininkai įstengė įmušti bent garbės įvartį. „Liberalų sąjūdis“ sutriuškino varžovus rezultatu 9:1 (3:0). Nugalėtojų gretose D. Kulakauskas įmušė 3 įvarčius.

9. „Jonavos policija“ 9 0 1 8 9-44 1

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja D. Šichranov („Transachema“) – 11, D. Kulakauskas („Liberalų sąjūdis“) – 10, I. Kovalenko („Šveicarija“), M. Kungys („Lukšos partizanai“) ir A. Mockus (SMK „Vikingai“) – po 8 įvarčius.

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybių II rato tvarkaraštis