Paskelbtas Miesto naujienos

SKAITYTOJAS KLAUSIA. Kas sutramdys įsisiautėjusius?

Penktadienis, 02 September 2022 11:32 Parašė 

Redakcijai paskambino Sodų g. 93 namo gyventoja, pasipiktinusi, kad prie jų namo, kur įrengti riedlenčių kalniukai, naktimis triukšmauja jaunimas, visu garsu paleidęs „bumčikus“. Moteris sakė, kad kreipiasi ne tik savo namo, bet ir aplinkinių namų gyventojų vardu. Ypač triukšmauta praeitą naktį (iš sekmadienio į pirmadienį), cypavo merginos, keikėsi bjauriausiais žodžiais, skambėjo garsi muzika. Kai buvo tokie karščiai, langai naktimis praverti, viskas labai girdisi, žmonės negali pailsėti.

„Anksčiau kažkas triukšmadarius sudrausmino, tai savaitei buvo nutilę, dabar – vėl orgijos. Kartais jaunimas nusikelia prie žydų kapų, kartais įsitaiso ant Rimkų kalno, tarp krūmokšnių. Turbūt ne tik vartoja alkoholį, bet ir rūko žolę. Praeitą naktį triukšmas prasidėjo apie 2.30 val. ir nurimo tik paryčiais, apie pusę šešių, kai jau renkasi valytojos ir žmonėms reikia keltis į darbą. Ar negali tų chuliganų saujele pasidomėti policija?“ – klausė moteris.  

Jonavos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Vytautas TRIJONIS: „Šiais metais buvo registruoti 3 pranešimai dėl viešosios tvarkos pažeidimų prie riedlenčių parko, esančio Joninių slėnyje. Teisės pažeidimų užfiksuota nebuvo, tačiau, atsižvelgdami į gyventojų susirūpinimą, sustiprinsime patruliavimą nurodytoje vietoje. Taip pat gyventojų prašome pastebėjus asmenis, darančius teisės pažeidimus, nedelsiant pranešti Bendruoju pagalbos telefonu 112“.

Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ