Šachmatininkai žaidė ir giedojo himną

Penktadienis, 15 July 2016 13:06 Parašė
Gerai turnyre žaidė Kauno technologijos universiteto antrakursis Daumantas Bespalovas. Gerai turnyre žaidė Kauno technologijos universiteto antrakursis Daumantas Bespalovas. B. Narakaitės nuotr..

Šachmatininkų draugija „Aidas“ šios sporto šakos aistruolius pakvietė į turnyrą, skirtą Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai. Į jį susirinko dešimt šachmatininkų. Pirmiaudia visi turnyro dalyviai draugiškai ir iš visos širdies sugiedojo Vinco Kudirkos „Tautišką giesmę“.

Varžybos vyko ratų sistema, po 10 minučių. Geriausiai žaisti sekėsi Juozui Kazlauskui ir Jonui Venckui. Abu jie pelnė po 7 taškus iš 9, todėl vyko net dvi papildomos partijos. Galiausiai Fortūna pasirinko J. Vencką, kuris ir iškovojo pirmą vietą. J. Kazlauskas buvo antras. Darius Klimanas, surinkęs 6,5 taško, laimėjo trečią vietą. Visi trys prizininkai apdovanoti draugijos „Aidas“ medaliais ir diplomais.

Kitą vasaros šachmatų fiestos turnyrą, skirtas Tarptautinei šachmatų dienai, šachmatininkų draugija „Aidas“ rengia liepos 24 d., 12 val., „Armos“ bare (Vytauto g. 15).