Paskelbtas Miesto naujienos

Gabiausiems Jonavos vaikams – „Triumfo arkos“

Pirmadienis, 13 June 2022 14:38 Parašė 

Savaitgalį Jonavoje išdalinti „Triumfo arkos“ apdovanojimai, kuriuos pelnė būrys gabiausių rajono vaikų ir mokinių.

Vasaros atidarymo šventėje vaikai apdovanoti už per šiuos mokslo metus pasiektus aukščiausius rezultatus ikimokyklinio ugdymo, akademinėje, kultūros ir meno, sporto srityse ir už Jonavos krašto garsinimą.

Pirmą kartą savivaldybės įsteigtus apdovanojimus atsiėmė vaikų lopšelio-darželio „Dobilas“ ugdytiniai, Justino Vareikio progimnazijos, Senamiesčio gimnazijos, J. Miščiukaitės meno mokyklos mokiniai, sporto centro auklėtiniai ir klubų „Ieva“ bei „Bonus“ atstovai.

Pagerbti iš viso beveik 40 vaikų, užėmusių prizines vietas įvairiuose konkursuose, olimpiadose, sporto varžybose ir čempionatuose.

„Šie apdovanojimai vyko pirmą kartą ir, manau, taps gražia tradicija. Geras jausmas žinoti, kad tavo miesto vardas sklinda po Lietuvą ir pasaulį būtent šių jonaviečių dėka.

Dar geresnis jausmas matyti, kaip visas miestas ploja šiems Jonavos vardo ambasadoriams“, - įteikdama apdovanojimus kalbėjo Jonavos rajono mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

„Triumfo arkos“ laureatai apdovanoti rankų darbo aukso dulkėmis dekoruotomis arkų statulėlėmis. Vasaros šventėje padėkų sulaukė ir vaikų pedagogai bei treneriai.

„TRIUMFO ARKOS“ APDOVANOJIMŲ LAUREATAI 2022 M.

Švietimo teikėjas

Kandidato vardas, pavardė

Pasiekti rezultatai

Pastabos

Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Dobilas“

Smiltė Andriuškaitė

Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Mano mėgstamiausia žiemos olimpinių žaidynių sporto šaka“, I vieta

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė Dijana Borisovienė

Ilzė Zaveckaitė

Respublikinis piešinių konkursas „Klausau, jaučiu, piešiu“, laureatė;

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“, laureatė.

Emilis Mikalauskas

Respublikinis dainų iliustracijų konkursas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti, III vieta

Elzė Marija Jakubėnaitė

Respublikinis dainų iliustracijų konkursas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti, I vieta;

Nacionalinis Barbaros Petchenik vardo vaikų žemėlapių konkursas „Mano ateities pasaulis“ tapo Lietuvos nugalėtoja ir įvertinta už išskirtinės kokybės kūrinį;

Tarptautinis Barbaros Petchenik vardo vaikų žemėlapių konkursas „Mano ateities pasaulis“, II vieta;

Nacionalinis aplinkosaugos konkursas „Mokytis ir vėl žygiuoju, elektronikos ir baterijų atliekas su draugais rūšiuoju“, I vieta.

Jonavos Justino Vareikio progimnazija

Izabelė Gužytė, 8e kl.

Respublikinis mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“, III vieta

Biologijos mokytoja metodininkė Edita Paknienė

Andrėja Dorošenko, Gerda Auksutytė, Nojus Kavaliauskas Eividas Ruckis, 6a kl., Matas Mecelis, 6b kl., Kotryna Jakštaitė, 6d kl.

Goethe‘s instituto, Lietuvos futboloo federacijos, Lietuvos masinio futbolo asociacijos ir Vokietijos-Čekijos futbolo akademijos konkursas, I vieta

Vokiečių kalbos mokytoja ekspertė Jurgita Skamaročienė;

fizinio ugdymo mokytojas Marius Šimulis

Jonavos Senamiesčio gimnazija

Karina Babenskaitė, IIIT kl.

laimėjusi 29-osios Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados, rusų (užsienio) kalbos grupės II laipsnio diplomą;

Loreta Montvilienė, vyresnioji rusų kalbos mokytoja

Paulius Trinkūnas, Ia kl.

XXXI Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiados antroje amžiaus grupėje (8-9 klasės) užėmęs I vietą;

Svetlana Glušniova, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, geografijos

mokytoja metodininkė

Michail Mitiulin, Ib kl.

XXXI Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiados antroje amžiaus grupėje (8-9 klasės) užėmęs III vietą;

Viltė Markevičiūtė, Ia kl.

XXXI Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiados antroje amžiaus grupėje (8-9 klasės) užėmusi III vietą;

Mantas Žukauskas, IIIB kl.

XXXI Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiados trečioje amžiaus grupėje (10-12 klasės) užėmęs I vietą;

Ignas Balsys, IIIB kl.

XXXI Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiados trečioje amžiaus grupėje (10-12 klasės) užėmęs II vietą;

XXXI Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiados trečioje amžiaus grupėje (10-12 klasės) užėmęs II vietą ir 2021/2022 metų Lietuvos geomokslų olimpiados II vietos nugalėtojas  bei gauta speciali nominacija už geriausią mokslinį pranešimą anglų kalba.

Emilija Ramonaitė, IIa kl.

XXXI Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiados trečioje amžiaus grupėje (10-12 klasės) užėmusi III vietą;

Dovydas Garuckas, IIIT kl. 

XXXI Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiados trečioje amžiaus grupėje (10-12 klasės) užėmęs III vietą;

Laurynas Šimkus, IIIT kl. 

XXXIV nacionalinėje geografijos olimpiadoje užėmęs III vietą;

Laimonas Vailenka, IVB kl. 

XXXIV nacionalinėje geografijos olimpiadoje užėmęs III vietą.

Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla

Akvilė Aksinavičiūtė

I virtualaus respublikinio pianistų ir stygininkų konkurso ,,Žavingoji pjesė” I vietos laimėtoja, XXI respublikinio fortepijoninių ansamblių konkurso ,,Skambinu su draugu” Grand Prix laimėtoja

Daiva Petrošienė, fortepijono mokytoja metodininkė

Augustė Aksinavičiūtė

I virtualaus respublikinio pianistų ir stygininkų konkurso ,,Žavingoji pjesė” I vietos laimėtoja, XXI respublikinio fortepijoninių ansamblių konkurso ,,Skambinu su draugu” Grand Prix laimėtoja.

Rusnė Laurinaitytė

respublikinio dailės darbų konkurso ,,Garsų pasaulis” I vietos laureate,

Jolanta Grigienė, dailės mokytoja ekspertė

Martyna Navickaitė

I virtualaus respublikinio pianistų ir stygininkų konkurso ,,Žavingoji pjesė” II vietos laimėtoja,

Lina Žiegienė, fortepijono mokytoja metodininkė

Simona Jefimenkaitė

Edelweiss 2021-12-01, 1 vietos laimėtoja, Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso (2022 gegužės 20-21 d.) laureatė.

Roma Balienė, fortepijono mokytoja ekspertė

Evelina Miliauskaitė

už dalyvavimą penkiuose tarptautiniuose konkursuose („La Bravo“, „Spring Symphony“, „Racconto di Primavera“, „The Best“, „Herbst Symphonie“) užėmusiai I-III vietas bei respublikiniame konkurse „Pavasario styga“ užėmusiai II vietą. Tarptautinis konkursas „Muzikuoju su draugu“, I vieta.

Virginija Verikienė, smuiko instrumento mokytoja metodininkė

Jonavos kūno kultūros ir sporto centras

Matas Grigorianas

Lietuvos jaunių bokso čempionatas (Kaunas, 2022 04 12-16), I vieta.

Treneris Kęstutis Antanavičius

Šander Aleksandravičius

Lietuvos jaunių bokso čempionatas (Kaunas, 2022 04 12-16), I vieta.

Treneris Ramūnas Kulbis

Nojus Nejaglovas

Lietuvos jaunių bokso čempionatas (Kaunas, 2022 04 12-16), I vieta.

Osvaldas Melinauskas

Lietuvos jaunių stalo teniso čempionatas (Rietavas, 2022 03 05-06), I vieta.

(Vaikinų dvejetai)

Treneris Saulius Bureika

Deividas Balsys

Lietuvos jaunių stalo teniso čempionatas (Rietavas, 2022 03 05-06), I vieta.

Adas Čekanavičius

2022 m. LR laisvųjų ir moterų imtynių, vaikų U13 čempionatas   (Vilkaviškis, 2022 04 01), II vieta.

Treneris Mindaugas Jurkynas

VšĮ Aerobinės gimnastikos klubas „Ieva“

Agota Čirvinskaitė

Lietuvos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių vasaros čempionatas (2021-06-19), I vieta;

Kauno miesto aerobinės gimnastikos čempionatas (2022-05-07), I vieta;

2022 m. Kauno rajono atviras aerobinės gimnastikos moksleivių pavasario čempionatas Lietuvos gimnastikos šimtmečiui paminėti (2022-03-12), I vieta;   

Kalėdinės aerobinės gimnastikos varžybos (2022-12-18), I vieta.

Trenerė Živilė Jefimenkė

Gertrūda Beišytė

Lietuvos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių vasaros čempionatas (2021-06-19), VI vieta;

Aerobinės gimnastikos varžybos Prienų taurei laimėti (2022-04-24), I vieta;

Atviras Kauno miesto aerobinės gimnastikos čempionatas (2022-05-06 – 08), I vieta;

2022 m. Kauno rajono atviras aerobinės gimnastikos moksleivių pavasario čempionatas Lietuvos gimnastikos šimtmečiui paminėti (2022-03-12), I vieta;   

Kalėdinės aerobinės gimnastikos varžybos (2022-12-18), I vieta.

Klubas „Bonus“

Augustas Moročka, Simona Jefimenkaitė

2021 m. Lietuvos Lotynų Amerikos čempionate Jaunučiai I grupėje, I vieta;

2022 m. Lietuvos Lotynų Amerikos čempionate Jaunučiai I grupėje, I vieta;

2022 m. Lietuvos Standartinių šokių čempionate Jaunučiai I grupėje, I vieta;

2022 m. Lietuvos 10-ties šokių čempionate Jaunučiai I E6+D grupėje, I vieta.  

Vadovas Sergejus Jefimenka