Paskelbtas Futbolas

R. Poškus toliau dairosi pastiprinimo ir sieks pergalės prieš „Kauno Žalgirį“

Trečiadienis, 13 July 2016 11:19 Parašė 

Po „SMScredit.lt A lygos“ čempionato pertraukos pailsėjęs ir naujokais pasipildęs Jonavos „Lietavos“ klubas ketvirtadienį stoja į svarbią XVII turo kovą su „Kauno Žalgirio“ ekipa.

Per daugiau nei dvi savaites trukusią lygos pertrauką jonaviečiai sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Daugpilio „Daugavpils“ (Latvija) ir Utenos „Utenio“ ekipomis. Abejos varžybos baigėsi minimaliomis lygiosiomis 1:1. Be to, klubas pasipildė naujais žaidėjais: gynėju Benu Spietiniu, puolėju Roku Krušnausku bei atsisveikino į Rumuniją išvykusiu vidurio gynėju Aleksandar Šušnjar. „Lietavos“ vyr. treneris Robertas Poškus teigia, kad per pertrauką komanda sustiprėjo, tačiau toliau dairosi naujų žaidėjų.

„Pertrauka mus davė daug naudos. Po paskutinių skaudžių rungtynių su Utenos „Uteniu“ padarėme nemažai išvadų. Nepaisant liūdnų nuotaikų po pralaimėjimo, viskas buvo į naudą. Komanda ruošėsi, per trumpą laiką sužaidėme du draugiškus mačus, pasipildėme naujais žaidėjais. Tikiu, kad mūsų klubą jie tikrai sustiprins. Tačiau čia nėra galutinis taškas. Darbai ir procesas nesustoja, toliau dairomės komandos pastiprinimo“, – kalbėjo R. Poškus.

Šį ketvirtadienį (liepos 14 d.) savo naujuosius pirkinius treneris galės išbandyti kovoje su „Kauno Žalgiriu“, su kuriuo kovą sužaista lygiosiomis 2:2, o gegužę Kaune varžovai buvo sutriuškinti rezultatu 5:1.

„Kovai su „Kauno Žalgiriu“ šiandien mes esame pasiruošę. Daugiau nei mėnesį neiškovojome pergalės, dvejas draugiškas rungtynes baigėme lygiosiomis, tad norime vėl prisiminti pergalių skonį, tuo labiau, kad žaidžiame namuose. Nesureikšminame, kad kauniečiai yra lentelės dugne. Tai gera komanda, kuri gali įkąsti bet kam. Priešininkų nenuvertiname, ruošiamės rimtai, laukia atkakli ir įdomi kova“, – teigė „Lietavos“ vyr. strategas.

Jonavos klubo gretas papildęs R. Krušnauskas „Kauno Žalgirio“ gretose su trimis įvarčiais buvo rezultatyviausias žaidėjas, tačiau kol kas iš jo įvarčių gausos nesitikima. „Rokas jau treniruojasi su mumis, išbandėme jį per draugiškas varžybas, tačiau jo forma dar nėra tokia, kokios norėtume. Nesitikime, kad jis atėjęs iškart pradės mums mušti įvarčius. Tai pirkinys labiau ateičiai, jam dar reikia daug dirbti“, – sakė R. Poškus.

Rungtynės Jonavos miesto stadione liepos 14 d. bus žaidžiamos 18.00 val. Pirmoje XVII turo kovoje antradienio vakarą Klaipėdos „Atlantas“ tik rungtynių pabaigoje 2:0 įveikė Utenos „Utenį“. Turnyrinėje lentelėje klaipėdiečiai (35 taškai) pasivijo vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“, o „Utenis“ (12 taškų) tebėra 7-oje vietoje ir dviem taškais atsilieka nuo Jonavos „Lietavos“.

fklietava.lt informacija