Paskelbtas Miesto naujienos

Brandos egzaminų sesija pažėrė šimtukų

Antradienis, 12 July 2016 11:12 Parašė 

Abiturientai jau žino visų valstybinių brandos egzaminų (VBE) įvertinimus. Šimtukais džiaugiasi būrys Senamiesčio ir J. Ralio gimnazijų abiturientų.

Antai Senamiesčio gimnazijos abiturientės Simona Šlepikaitė ir Dovilė Jakubauskaitė aukščiausius įvertinimus gavo iš anglų kalbos, lietuvių kalbos ir literatūros; Benas Nekrošius – iš anglų kalbos ir informacinių technologijų; Kamilė Skorupskaitė – matematikos; Arūnė Bardiševičiūtė – geografijos; Karolis Venckus – informacinių technologijų. Agnė Lisauskaitė 98 balus gavo iš chemijos VBE, tiek pat balų iš fizikos gavo ir Kamilė Skorupskaitė, o Rokui Dautartui ir Gvidui Mirinauskui iki šimtuko iš anglų k. valstybinio brandos egzamino pritrūko vos vieno balo – abiejų abiturientų žinios įvertintos 99 balais.

Aukščiausią įvertinimą iš anglų k.VBE gavo du J. Ralio gimnazijos abiturientai – Domas Jurevičius ir Danielius Darandovas, o Dovydui Žukauskui pritrūko šiek tiek sėkmės – jis gavo 99 balus.

Justas Deveikis ir Oksana Ovčinikova gavo aukščiausius įvertinimus iš matematikos, o J. Deveikis dar džiaugiasi šimtuku ir iš fizikos.

O štai iš rusų k. VBE net keturi J. Ralio gimnazijos abiturientai gavo šimtukus. Tai Viktorija Golovinova, Alina Lukošenkina, Oksana Ovčinikova ir Aurelija Skebaitė, o Allan Cechnister surinko 99 proc.

Iš Senamiesčio gimnazijos rusų k. VBE nepasirinko nė vienas abiturientas.

Penktadienį brandos atestatai bus teikiami Senamiesčio, o šeštadienį – J. Ralio gimnazijų abiturientams.

„Alio Jonavos“ inf.