Paskelbtas Miesto naujienos

Gyventojams pristatoma savivaldybės 2021 m. veiklos ataskaita

Penktadienis, 06 May 2022 15:37 Parašė 

Jonavos rajono gyventojų pašto dėžutes jau pasiekia rajono savivaldybės 2021 metų veiklos ataskaita. Gausiai nuotraukomis iliustruotame leidinyje aiškiai ir suprantamai apžvelgiami pagrindiniai praėjusiais metais vykdyti savivaldybės darbai ir projektai.

„2021-ieji Jonavoje, kaip ir visoje šalyje, buvo kupini iššūkių dėl užsitęsusios pandemijos ir jos valdymo. Virusas palietė ir savivaldybės darbą – laikantis griežtų saugumo reikalavimų, kartais teko ir duris užsirakinti, dirbti nuotoliniu būdu.

Bet gyvenimas nebuvo sustojęs. Pandemija nesutrukdė Jonavos rajone užbaigti ne vieną svarbų projektą, tęsti ir pradėti naujus darbus, kuriais nuosekliai siekiame įgyvendinti Jonavos viziją – tai miestas, kuriame patogu gyventi, dirbti, leisti laisvalaikį ir auginti vaikus“, - ataskaitos įžangoje sako rajono meras M. Sinkevičius.

Jo teigimu, Jonavos rajone pernai daug dėmesio buvo skiriama darnaus judumo planui, o vienas labiausiai matomų objektų – įspūdingos architektūros pėsčiųjų ir dviračių tiltas per Žeimių gatvę, kuris iš karto tapo darnaus judumo pavyzdžiu.

Ataskaitose primenama, kad 2021 metais Jonava įsigijo pirmąjį elektra varomą autobusą, daug investuota į kiemų tvarkymą, švietimo įstaigų atnaujinimą, aprūpinimą baldais, jaukius kabinetus.

Nepaisant COVID-19 susirgimų, nuotolinio darbo ir padidėjusio krūvio, visi klausimai savivaldybės administracijoje buvo sprendžiami operatyviai, visą ataskaitinį laikotarpį administracija nepertraukiamai vykdė savo funkcijas.

Ataskaitą galima peržiūrėti ČIA