Paskelbtas Laisvalaikis

Dviračių priedai, kurie važiavimą pavers kur kas malonesniu

Pirmadienis, 28 March 2022 12:17 Parašė 

Dviratis – tai priemonė, leidžianti puikiai praleisti laisvą laiką, nuvažiuoti iki reikiamos vietos ar būti fiziškai aktyviems. Kaip bebūtų, jei važinėjimas juo jums niekaip neatneša tokio malonumo, kokio norėtųsi, nenusivilkite, kadangi net ir tai įmanoma išspręsti. Gali būti, jog jūsų dviračiui trūksta vos keleto elementų, padėsiančių visą važiavimo patirtį paversti kur kas malonesne ir patogesne. Šie dviračių priedai nekainuoja daug, tačiau įsigijus juos tikrai pastebėsite didelį skirtumą. O kad būtų paprasčiau suprasti, apie ką eina kalba, šiame straipsnyje pateiksime 5 dviračių priedus, kurie važiavimą dviračiu pavers kur kas smagesniu ir labai laukiamu užsiėmimu. 

Dviratininkų pirštinės

Dviratininkų pirštinės yra tai, ką turėtų turėti kiekvienas, užsiimantis šia veikla. Pirmiausia ir turbūt svarbiausia, jos apsaugos jūsų rankas nelaimingo atsitikimo, avarijos atveju. Negana to, pirštinės padeda išvengti ir trinties bei pūslių susidarymo ant rankų, dėl ko gali kilti tikrai nemažas diskomfortas. Mažai kam žinoma nauda – dviratininkų pirštinės gali apsaugoti ir nuo riešo kanalo sindromo, kuris atsiranda tuomet, kai yra užspaudžiamas pro jį einantis nervas. Visa tai lemia nuolatinis spaudimas, kai delnais spaudžiate dviračių rankenas. Norėdami su tuo nesusidurti, nepamirškite pirštinių, kurios dažnai yra su paminkštinimu delnų srityje. Jei susidomėjote, užsukite į šią nuorodą, kur rasite ne tik didelį pirštinių pasirinkimą, bet ir gerą kainos ir kokybės santykį - https://www.varle.lt/dviratininku-pirstines/

Gertuvė

Dar vienas būtinas priedas yra ne kas kita, o gertuvė. Iš tiesų vandens trūkumas gali sukelti ne tik didelį diskomfortą, bet ir pavojų jūsų sveikatai, ypač, jei dviračiu važiuojate atokioje apylinkėje. Būtent dėl to neatidėliokite ir įsigykite jums tinkamą gertuvę bei laikiklį jai. Gertuvių galima rasti įvairių talpų, tačiau rekomenduojama rinktis didesnę nei galvotumėte pirkti. Tokiu būdu galėsite visuomet būti garantuoti, jog vandens tikrai nepritrūks. Taip pat atsižvelkite į gertuvės sandarumą, kad važiuojant nelygia kelio danga vanduo neišsipiltų, bei dizainą, kad būtų kaip įmanoma patogiau ją laikyti rankoje. 

Dviračio pompa

Tam, kad galėtumėte būti pasiruošę netikėtiems įvykiams, siūloma pasirūpinti ir dviračio pompa. Jei norite ją vežiotis kartu su savimi, rinkitės rankinę, nedidelio dydžio pompą, kuria galėsite greitai ir be didelio vargo pripūsti išsileidusias padangas. Tuo tarpu, namuose galite turėti pastatomą pompą su manometru, kuri yra kiek didesnė, tačiau ja galite tiksliai patikrinti padangų slėgį prieš kiekvieną važiavimą. Be viso to, gera žinia ir ta, jog dviračių pompas dažnai galite įsigyti už labai prieinamą kainą, todėl būtinai pasirūpinkite ne tik namų pompa, bet ir mini jos versija, leisiančia efektyviai išspręsti iškilusias problemas kelyje. 

Žibintas ir atšvaitai

Norėdami užtikrinti maksimalų savo saugumą, nepamirškite įsigyti ir dviračiui skirtų žibintų bei atšvaitų. Jų pasirinkimas yra be galo platus, tad tikrai rasite kažką, kas tiks jūsų dviračiui. Žinoma, labai svarbu pasidomėti, kokie yra vietiniai reikalavimai ir įstatymai, važiuojant dviračiu tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui. Kalbant apie Lietuvą, privaloma, jog dviračio priekyje degtų baltos šviesos žibintas, o gale – raudonos spalvos. Taip pat dviratininkas turi dėvėti šviesą atspindinčią liemenę. Taigi, būtinai pasirūpinkite šiais elementais, kurie tikrai suteiks papildomo saugumo. 

Patogios dviračių rankenos

Ne paslaptis, jog kartais turimo dviračio rankenos nėra tokios patogios, kaip norėtųsi. Tačiau net ir tokiais atvejais yra sprendimas – dviračio rankenas galite nesunkiai pakeisti naujomis, jums labiausiai patinkančiomis. Norint didžiausio įmanomo komforto, rinkitės neslidžias, patogias ir patikimas vairo rankenėles. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, ar dviračių rankenos turi taip vadinamą „Lock - on“ technologiją, dėl kurios jos nesisukinėtų. Kaip ir visų kitų dviračio priedų, taip ir šių asortimentas yra labai didelis, kas leis kiekvienam atrasti tokias rankenėles, kurios bus patogiausios. 

Taigi, išbandykite bent keletą iš šių priedų dviračiams, jei dar jų neturite. Prižadame, jog įtraukus keletą papildomų elementų važiavimas dviračiu bus kur kas malonesnis bei komfortiškesnis!