„Lietava“ ir „Daugavpils“ draugiškose rungtynėse išsiskyrė taikiai

Pirmadienis, 04 July 2016 15:18 Parašė

Sekmadienį Jonavos „Lietava“ draugiškose rungtynėse su svečias iš Latvijos Daugpilio „Daugavpils“ išsiskyrė taikiai. Merkiant lietui abu klubai pelnė po įvartį ir kontrolinis mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Jonavos ekipos vyr. strategas Robertas Poškus šiam mačui pasirinko nestandartinę sudėtį. Vartus šį kartą gynė jaunasis vartininkas Arnas Čekanavičius, į aikštę žengė peržiūrai atvykę japonas Taku, gynėjas Edgaras Žarskis, puolėjas Rokas Krušnauskas, debiutavo penktadienį sutartį su klubu pasirašęs vidurio gynėjas Benas Spietinis.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, šansų turėjo abi ekipos. Visgi pirmiesiems kėlinio viduryje pasižymėti pavyko „Daugavpils“ futbolininkas: po „Lietavos“ vartininko neužtikrinto žaidimo baudos aikštelėje kamuolį perėmę latviai pelnė pirmąjį ir vienintelį savo įvartį.

Antrame kėlinyje „Lietava“ atliko net septynis keitimus: į aikštę vietoje V. Borovskij, D. Galkevičiaus ir A. Paškevičiaus žengė E. Utyra, A. Rocys ir L. Stonkus. Vėliau B. Spietinį, M. Ganusauską, J. Aleksandravičių, E. Žarskį pakeitė M. Dūda, E. Makarovas, L. Miščiukas ir I. Keliauskas. Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje visiškai pasikeitė: iniciatyvą į savo rankas perėmė „SMScredit.lt A lygos“ debiutantai, o išlyginamojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jonavos ekipos vienas lyderių T. Eliošius pavojingai įkirto į baudos aikštelę, čia jį neleistinai stabdė „Daugavpils“ žaidėjai. Realizuoti 11 m. baudinio stojo pats saugas, o po jo tikslaus smūgio rezultatas tapo 1:1. Po įvarčio „Lietavos“ žaidėjai toliau aktyviai atakavo latvių vartus, susikūrė itin pavojingų progų. Bene geriausią šansą persverti rezultatą turėjo A. Rocys, tačiau po jo smūgio kamuolys atsimušė į virpstą. Visgi permirkusioje aikštėje daugiau niekam nepavyko pasižymėti ir mačas baigėsi taikiai – 1:1.

Kitas draugiškas mačas Jonavos „Lietavos“ laukia jau šį trečiadienį, liepos 6-ąją. Tada Jonavos miesto stadione bus žaidžiama su Utenos „Utenio“ ekipa. Mačo pradžia – 18.00 val., įėjimas – nemokamas.

FK „Lietava“ startinė sudėtis: A. Čekanavičius, V. Borovskij, E. Žarskis, B. Spietinis, J. Aleksandravičius, M. Ganusauskas, A. Paškevičius. T. Eliošius, D. Galkevičius, Taku, R. Krušnauskas