Paskelbtas Aktualijos

Kodėl jūsų stogui reikia bituminių čerpių?

Trečiadienis, 12 January 2022 11:28 Parašė 

Kiekvienam naujų namų savininkui medžiagų pasirinkimas gali tapti tikru galvos skausmu. O juk kiekvienas sprendimas yra vienodai svarbus ir atsakingas, tad apsvarstyti reikėtų nuodugniai. Štai kad ir stogo dangos pasirinkimas – galite rinktis iš keraminių, betoninių čerpių bei kitų dangų, tačiau viena populiariausių ir ilgaamžiškiausių dangų yra būtent bituminės čerpės. Tad kokie gi dar bituminių čerpių privalumai nudžiugins ją pasirinkusius?

Svarbiausia – ilgalaikiškumas

Į šį apibūdinimą įeina daugybė dalykų: tai ir atsparumas išorės veiksniams – vėjui, pūgoms, sniegui, ir temperatūroms, o taip pat ir priežiūros reikmės. Pradėkime būtent nuo pastarojo dalyko. Lengva priežiūra itin padeda šeimininkui – mažiau rūpesčių ir daugiau sutaupyto laiko. Stogo dangą reikėtų apžiūrėti du kartus per metus (pavasarį bei rudenį), nuvalyti dulkes, lapus, pasinaudoti cheminėmis priemonėmis ir atsikratyti samanų. Norėdami prailginti dangos gyvavimo laiką turite būti neabejingi šiems dalykams, kruopščiai ja rūpintis. Antrasis privalumas – tvirta čerpių konstrukcija. Ši medžiaga atspari dideliems sniego kiekiams, joms nebaisus ir didelis karštis ar šaltis.

 

Dizainai kiekvienam skoniui

Galite nustebti, kiek įvairių spalvų, formų ir kitų parametrų galėsite pasirinkti patys. Šios čerpės patiks net ir patiems išrankiausiems, o tuo pačiu atrodys itin išskirtinai ir taps puikiu eksterjero akcentu.

Patogus ir greitas montavimas

Mėgstate viską daryti patys? Tuomet šios čerpės kaip tik jums. Tai ypatingai lengvai montuojama danga, todėl darbas tikrai neužtruks ilgai ir sumažės tikimybė, jog padarysite klaidų. Juk net ir pati kokybiškiausia danga bus nieko verta, jei ji sumontuota neteisingai. Taip pat tai labai elastinga ir lengva medžiaga, todėl itin tinka dideliam nuolydžiui ar sudėtingoms stogo konstrukcijoms.

Geros izoliacinės savybės

Lauke esant didelei temperatūrai namas išliks vėsus, o lauke atšalus – neišleis šilumos. Taip pat svarbi ir garso izoliacija – namo viduje daug mažiau girdėsite lėktuvų, automobilių triukšmą, lietus irgi nesukels tokio didelio garso kaip, pavyzdžiui, krisdamas ant skardinio stogo. Dar vienas puikus šios dangos bruožas – elastingumas – pasitarnauja ir kaip garso amortizatorius: krintančio lietaus garsas sumažinamas ir tampa tik raminančiu ošimu.