Paskelbtas Aktualijos

Kaip išrinkti baldus darbo vietai

Pirmadienis, 13 December 2021 12:28 Parašė 

Įrengdamas darbui skirtą vietą, jos neapstatysi bet kokiais, pirma po ranka pasitaikiusiais baldais, nes tai būtų neprotinga ir nepateisinama. Biuro baldai privalo būti ne tik geros kokybės, bet ir su galimybe į juos įtaisyti šiuolaikines technologijas, skatinančias darbo efektyvumą. Renkantis baldus darbo vietai būtina nepražiopsoti ir to, ar jie tinkamai įsilies į bendrą biuro interjerą, juk svarbu kad jis būtų vientiso stiliaus. Todėl renkantis baldus darbo vietai reikia nepamiršti, jog stalai, kėdės, lentynos, spintos ir kiti baldai derintųsi tarpusavyje.

Pirmiausiai verta nuspręsti, kiek visko prireiks darbo kambaryje

Niekas nenuginčys, kad pats svarbiausias darbo vietos baldas yra stalas. Ant jo turi atsirasti vietos kompiuteriui, spausdintuvui ir kitokiai išmaniajai biuro technikai. Patys taupiausi darbo vietai įrengti skiria tik patogią kėdę ir nedidelį stalą. Populiariausi yra keičiamo aukščio darbo stalai, kurie yra patogūs tuo, jog skatina dirbančiuosius keisti fizinę padėtį, kas sumažina stuburo apkrovas. Biuro darbo vietai prireikia ne tik stalų, kėdžių, bet ir atvirų arba uždarų spintelių, tinka ir įvairių formų lentynos.

Kas dar yra svarbiausia įrengtoje biuro darbo vietoje?

Biuro darbuotojai gerai jausi darbo vietoje tik tada, jei baldai, prie kurių jie dirba, bus patogūs ir palankūs sveikatai. Tik tai jiems darbe leis pasiekti gerų rezultatų. Juk jeigu dirbantysis per ilgą darbo dieną kankinsis ant nepatogios kėdės, darbo kokybės tikrai iš jo nėra ko tikėtis, o dėl to ne jis bus kaltas, o darbdavys. Tik sėdint ant geros kėdės įmanoma kaip reikiant susikaupti ir sklandžiau dirbti.

Kuo pasižymi geri biuro baldai?

Patogi ir tikrai nepamainoma biuro kėdė privalo pasižymėti tinkama atrama juosmeniui, aptakiu atlošu, porankiais, kokybiškais ratukais ir kt. Jei biure yra pakankamai vietos, jame galima patalpinti ir didelius stalus, prie kurių dirbantiesiems būtų patogu ne tik sėdėti, bet ir bendrauti tarpusavyje. Reikalui esant, prie tokių stalų galima įrengti ir pertvaromis atskirtas asmenines darbo erdves. Prieš renkantis naujus baldus darbo vietoms išmintingiausia būtų prieš tai paklausti ir darbuotojų nuomonės, kad jie pasakytų, kas jiems būtų reikalingiausia ir naudingiausia.

Patarimo galite ieškoti ir internetinėje erdvėje. Į jums rūpimus klausimus atsakymus rasite svetainėje: https://www.ofisasprabangiai.lt/produktai/biuro-kedes-ergonomines/biuro-kedes-be-ratuku.