Paskelbtas Miesto naujienos

Tvarkomas kelias prie statomos naujos gamyklos Ukmergės g.

Antradienis, 16 November 2021 16:32 Parašė 

Jonavoje prie statomos naujos aliuminio profilių gamyklos pradedamas asfaltuoti privažiavimo kelias, bus įrengtos įvažos į sklypą Ukmergės g. 17.

Šiuo projektu planuojama kapitaliai suremontuoti šalia sklypo esantį dviejų eismo juostų privažiavimo kelią, kad krovininis transportas galėtų pasiekti statomų gamybinių patalpų sandėlius.

Jonavos rajono savivaldybė šiam projektui gavo valstybės finansavimą, o sutartis šių metų rudenį buvo pasirašyta tarp Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ ir savivaldybės administracijos.

Projekto vertė – daugiau nei 200 tūkst. eurų, rangovas statybos darbams – bendrovė „Eurovia Lietuva“.

Didžiausia investicija

Suremontuotas kelias ves į naują gamyklą Ukmergės g., kurią stato bendrovė „ABC Nordic“, priklausanti Skandinavijos kapitalo įmonių grupei „Aluflam“.

Įmonė į naują 7,7 tūkst. m² gamybinės paskirties pastatą su administracinėmis patalpomis investuoja 7 mln. eurų nuosavų lėšų. Tai yra viena didžiausių pastarųjų metų investicijų Jonavos rajone.

Įmonė planuoja sukurti daugiau nei 60 naujų, gerai apmokamų, konkurencingų darbo vietų.

„Visada stengiamės padėti verslui, kuris investuoja Jonavoje. Tikiu, kad šios investicijos ne tik sukurs patrauklias darbo vietas rajono gyventojams, bet ir padidins verslo susidomėjimą mūsų rajonu“, - sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Jonavos rajono savivaldybė, siekdama pagerinti verslo sąlygas Ukmergės gatvėje veikiančioms įmonėms bei paskatinti jas investuoti ir kurti naujas darbo vietas, šioje gatvės atkarpoje jau įrengė šaligatvį, naujas automobilių stovėjimo vietas, sutvarkė viešojo transporto stotelę.

Ukmergės gatvėje Jonavoje įsikūrusios ir gamybines patalpas turi bendrovės „Lonas“, „Aluflam“, „Lintera“, „ABC Nordic“, „Mingridas“, iš viso – daugiau nei 20 įmonių.