Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Miesto naujienos

Gera daryti gera

Penktadienis, 12 November 2021 10:34 Parašė 

Rugsėjo – spalio mėnesiais Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinėse ir priešmokyklinėje ugdymo grupėje buvo vykdomas projektas „Mūsų gyvūnai“. Projekto metu vaikai domėjo gyvūnų gyvenimo ypatybėmis, jų elgesio, mitybos įpročiais. Pasakojo vieni kitiems apie savo augintinius, dalijosi patirtimi kaip rūpinasi savo augintiniais, juos maitina, prižiūri, žaidžia su jais.

Mažieji įstaigos ugdytiniai įvairių veiklų metu atliko įvairias užduotėles, susijusias su gyvūnų pažinimu: gamino kūrybinius darbelius, minė mįsles, žaidė žaidimus, klausėsi pasakų.

Aptariant atsakomybės nebuvimo pasekmes, prisimenant ir likimo nuskriaustus keturkojus buvo suorganizuota akcija „Užkrėsk gerumu“. Džiugu, kad prie organizuojamos akcijos prisidėjo visa darželio bendruomenė. Padedant tėveliams buvo surinkta gausybė gyvūnų maisto, paklotų, kraiko, skanėstų, guminių pirštinių, universalių valiklių, grudų ir kitų gyvūnų prieglaudai reikalingų daiktų. Lapkričio  pradžioje surinkta parama perduota gyvūnų globos organizacijai „Lesė“.

Įstaigos vardu dėkojame vaikučių tėveliams, darželio bendruomenei, kurie gausiai prisidėjo prie šio projekto.  Ačiū, kad esate neabejingi.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Daiva Ilevičienė