Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Miesto naujienos

Dviračiu į gydymo įstaigą: išvyka sveikatinimo tikslais

Pirmadienis, 08 November 2021 12:48 Parašė 

Kaip gera jausti vėją plaukuose ir sau ant veido, laisvę kūne ir nevaržomą judėjimo galią. Nuo šiol patirti, išjausti ir vėl GALĖTI laisvai judėti Jonavos globos namų gyventojai gali su TRIRAČIU, pritaikytu neįgaliesiems vežti.

Esame pirmieji Globos namai Lietuvoje įsigiję tokią ekologišką transporto priemonę, kurios pagalba KELIAUSIME Į Jonavos mieste esančias GYDYMO ĮSTAIGAS, o laisvalaikiu mėgausimės nuostabia Jonavos gamta ir puikiai DVIRAČIAMS PRITAIKYTAIS TAKAIS. Triratis visiškai pritaikytas saugiai ir stabiliai vežti globotinį, sėdintį neįgaliojo vežimėlyje. Šypsena globotinių veiduose, emocijos, dalinimasis įspūdžiais – tai didžiausia paskata mums judėti pirmyn.

Visada siekiame pozityvios socializacijos, streso, nerimo ir kitų neigiamų emocijų mažinimo, siekiame kuo didesnio globotinių aktyvinimo gryname ore, nes būtent BUVIMAS GRYNAME ORE padeda atstatyti biologinį ritmą ir pašalina iš organizmo kortizolį – streso hormoną. Tiek globotiniui, tiek darbuotojui važinėjimas dviračiu padeda pagerinti savijautą, atsipalaiduoti, išvalyti mintis, gerina miego kokybę, užtikrina puikią plaučių veiklą, stipriną imunitetą, teigiamai veikia smegenų veiklą ir skatina jaustis laimingiems. Važiavimas dviračiu sukelia pasitenkinimo ir malonumo jausmą. Nesvarbu, kad globotinis nemina pedalų, bet jis VAŽIUOJA dviračiu ir patiria tą patį jausmą, kurį patyrė vaikystėje, jaunystėje, savarankiškai lėkdamas pavėjui.

Su nekantrumu laukiame pavasario, kai galėsime nevaržomai važinėtis, sulaukti daug smalsių žvilgsnių ir palaikymo iš Jonavos gyventojų. Nes važiavimas dviračiu – tai nauda kūnui, sielai ir planetai!

Jonavos globos namų bendruomenė