Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Miesto naujienos

Pagerbti ir pasveikinti Jonavos rajono mokytojai

Antradienis, 05 October 2021 10:46 Parašė 

Mokytojų dienos išvakarėse Jonavos kultūros centre pagerbti ir pasveikinti Jonavos rajono švietimo bendruomenės atstovai.

Iškilmingos popietės metu rajono pedagogai, dirbantys jau 40 ir 45 metus, apdovanoti Jonavos rajono savivaldybės mero padėkos raštais, pagerbti ir paskatinti penkerius metus dirbantys mokytojai, o taip pat – šios profesijos po pirmųjų mokykloje praleistų metų neapleidę specialistai.

„Net ir šioje sunkioje pandemijos situacijoje Jūs puikiai susitvarkote. Džiaugiuosi, kad vyksta kontaktinis ugdymas, mokiniai gali išeiti į mokyklas, susitikti su draugais, bendrauti. Tai yra ir didelis Jūsų nuopelnas.

Linkiu kantrybės, sveikatos ir susiklausymo – būkite vieningi, kaip didelis draugiškas bičių avilys“, - rajono mokytojams linkėjo savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

Jonavos pedagogus profesinės šventės proga sveikino ir LR Seimo narys Eugenijus Sabutis, mero pavaduotoja Birutė Gailienė, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Vijolė Šadauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Violeta Kolesnikienė.

Mokytojams pasirodė šokių klubo „Bonus“ šokėjai, koncertavo operos solistai Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius.