Be nuostolių – tik „Transachema“

Pirmadienis, 13 June 2016 03:00 Parašė

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse sužaisti dar dviejų turų susitikimai, po kurių pirmaujančių pozicijų neužleidžia solidžiai rungtyniaujanti „Transachema“. Paskutinėse rungtynėse ši ekipa ne tik iškovojo eilinę pergalę, bet ir „Energijos“ komandą sutriuškino net 8:1. Nugalėtojams po du kartus įvarčius pelnė V. Nutautas, S. Malinauskas ir D. Šichranov.

Dar didesnę pergalę pasiekė SMK „Vikingai“, kurie ne tik pasiekė rezultatyvumo rekordą komandinėje, bet ir asmeninėje įskaitose. „Vikingai“ 9:0 nušlavė „Jonavos policiją“, o A. Mockus įmušė net 5 įvarčius. Pergalė buvo įspūdinga, tačiau kitame mače „Vikingai“ vėl paskutinėmis susitikimo akimirkomis turėjo pripažinti „Vilties“ pranašumą. Po pirmojo kėlinio Ž. Tumėno ir K. Naruševičiaus taiklūs smūgiai leido vikingams pirmauti 2:1, tačiau po pertraukos varžovai ne tik išlygino rezultatą, bet ir paskutinę minutę D. Vilkaitis išpešė „Vilčiai“ pergalę (3:2).

Paskutinės dvejos rungtynės „Vilties“ ekipai buvo sėkmingos, nes prieš tai 2:0 pranoko „Gaschemą“. Abu įvarčius pasiekė ir komandai laimėti padėjo D. Vilkaitis.

„Gaschemai“ kitame mače pavyko į turnyrinę lentelę įsirašyti tris taškus, kai vienintelis A. Vasiliausko tikslus smūgis lėmė pergalę prieš „Liberalų sąjūdį“ (1:0).

Pirmenybėse po septynerių turų į antrą poziciją iškopė „Šveicarija“, kuri taip pat minimalia persvara (1:0) nugalėjo „Lukšos partizanus“. Šveicarams pergalę vėl lėmė paskutinę susitikimo minutę D. Regelskio pelnytas įvartis.

Turnyrinė lentelės gale esančios komandos susitiko tarpusavyje. „Jonavos policija“ po pirmojo kėlinio dar „kabinosi“ į pirmąjį tašką pirmenybėse, kaip ir „Energija“. Rezultatyviame mače po pirmojo kėlinio vis dar buvo lygybė (2:2), tačiau po pertraukos įsisiautėjęs energetikų lyderis A. Smailys sumušė „pokerį“ ir leido „Energijai“ švęsti pergalę rezultatu 5:2.

Dar viename susitikime „Lukšos partizanai“ 2:0 įveikė „Liberalų sąjūdį“, kuris per paskutines dvejas rungtynes ne tik kad nelaimėjo, bet ir nepelnė nė vieno įvarčio.

Po septintojo turo susitikimų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti ir praleisti įvarčiai, taškai):

1.„Transachema“ 5 5 0 0 21-2 15
2.„Šveicarija“ 5 4 0 1 13-6 12
3.„Viltis“ 6 4 0 2 14-9 12
4.„Gaschema“ 6 4 0 2 13-9 12
5.SMK „Vikingai“ 6 3 0 3 22-9 9
6.„Liberalų sąjūdis“ 6 3 0 3 13-8 9
7.„Lukšos partizanai“ 6 2 0 4 7-13 6
8.„Energija“ 6 1 0 5 8-29 3