Paskelbtas Futbolas

Jonavos futbolininkai padovanojo dar tris taškus

Pirmadienis, 02 August 2021 08:37 Parašė

Po trijų savaičių pertraukos, praėjusį savaitgalį vėl atsinaujino Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmosios lygos čempionato kovos.

Po pertraukos savo pirmąjį susitikimą žaidė ir Eisvino Utyros treniruojama Jonavos komanda. Šeštadienį jonaviečiai rungtyniavo savo aikštelėje, kur varžėsi su Marijampolės „Sūduva B“ ekipa. Kaip po rungtynių kalbėjo treneris E. Utyra, siekiai mače buvo įgyvendinti iškovoti tris taškus. Nors pats susitikimas susirinkusiems žiūrovams galėjo būti nuobodus, nebuvo tiek daug sukurtų progų pasižymėti, bet svarbiausia įsirašyti trys svarbūs  taškai.

Treneris pasidžiaugė, kad ėmė lankytis ir daugiau fanų, kas džiugina. Be to, užsiminė ir apie į komandą ateinantį  jaunimą iš akademijos. Šiame susitikime debiutavo net trys komandos naujokai.

Jau pradžioje E. Utyra paminėjo, kad nebuvo sukurta daug progų, tačiau svarbiausia, jog iš nedaugelio progų dvi buvo itin rezultatyvios. Rungtynių baigtis buvo  nuspręsta dar pirmajame kėlinyje. Tiksliau, įpusėjus pirmajam kėliniui buvo sumušti visi mačo įvarčiai.

14 min. pirmąjį mačo įvartį pelnė komandos legionierius iš Slovakijos Filip Halgoš, o 25 min. jau tradiciškai įmušė Marius Ganusauskas. Jam tai buvo jau 15-asis įvartis čempionate ir su šiuo tiksliu smūgiu tapo rezultatyviausiu  pirmenybių futbolininku. Jonavos futbolininkai šventė jau keturioliktąją pergalę per penkiolika žaistų rungtynių.

FK „Jonava“ sudėtis – Martynas Matuzas, Džiugas Raudonius, Gytis Vasylius (nuo 72 min. Egidijus Mickus),  Artūras Rocys, Arnas Neimantas (nuo 46 min. Dominykas Daunoravičius), Almantas Vansevičius (nuo 62 min. Mikhail Gubanov), Andrius Kazakevičius, Filip Halgoš, Jurij Lebedev (nuo 88 min. Rokas Macijauskas), Ilia Vaganov, Marius Ganusauskas (nuo 76 min. Domas Stankevičius).

Kiti 15-ojo turo rezultatai: „Kauno Žalgiris B“ – Vilniaus BFA 2:0, Vilniaus „Riteriai B“ – Kretingos „Minija“ 2:1, Mažeikių FK „Atmosfera“ – Plungės „Babrungas“ 1:3, FA „Šiauliai“ – Klaipėdos FC „Neptūnas“ 4:1, FK „Panevėžys B“ – Gargždų „Banga B“ 1:6.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

11 Riteriai B 15 4 1 10 19-31 13
12 Minija 14 3 2 9 18-27 11
13 Sūduva B 15 2 1 12 11-29 7
14 Kauno Žalgiris 15 2 0 13 17-36 6

Per 103 sužaistas rungtynes pelnyti 379 įvarčiai (vidutiniškai po 3,68 įvarčio per rungtynes).

Rezultatyviausiai čempionate rungtyniauja: M. Ganusauskas (FK „Jonava“) – 15, Henrique Sarmengue Devens ("Babrungas") - 14, Meinaras Mikulėnas („Žalgiris B“) – 13, Ričardas Beniušis („Šilas“) – 12 įvarčių.

Šią savaitę FK „Jonava“ sužais dvejas rungtynes. Vienos rungtynės Jonavoje vyks per miesto gimtadienį. Rugpjūčio 4 d., trečiadienį, jonaviečiai  rungtyniaus Klaipėdoje su FC „Neptūnas“ vienuolike (19.00 val.), o rugpjūčio 7 d., šeštadienį, nuo 14.00 val. FK „Jonava“ centriniame miesto stadione susitik su Gargždų „Banga B“ klubu.