Paskelbtas Miesto naujienos

Jonavos visuomenės sveikatos biurui – 10 metų

Antradienis, 09 March 2021 16:36 Parašė 

Jonavos visuomenės sveikatos biuras švenčia 10-ties metų įstaigos veiklos jubiliejų. Antradienį Santarvės aikštėje biuro specialistes pasveikino rajono mero pavaduotoja Birutė Gailienė ir savivaldybės gydytoja Renata Merfeldienė.

Biuro vadovei Inai Osauskienei ir visam įstaigos kolektyvui savivaldybės atstovės padėkojo už pagalbą teikiant kokybiškas visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas Jonavos gyventojams.

„Žvelgdami į biuro veiklos dešimtmetį matome, kad Jonava yra aktyvių, sportuojančių ir sveiką gyvenimo būdą mylinčių žmonių miestas. Jonaviečių noras būti sveikiems ir supratimas, kaip tai yra svarbu, neblėsta, o sportuojančių ir aktyviai leidžiančių laisvalaikį jonaviečių – nemažėja. Tai, be jokios abejonės, yra ir nuoseklių visuomenės sveikatos specialistų pastangų rezultatas.

Ypatingos padėkos nusipelno reikšmingas Visuomenės sveikatos biuro specialistų indėlis siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą. Ačiū Jums už kilnų, pasiaukojantį darbą ir pagalbą gelbėjant kitų žmonių gyvybes.

Sveikinu Jonavos visuomenės sveikatos biurą su veiklos dešimtmečiu, linkiu nepailsti ir toliau puoselėti sveiko gyvenimo būdo idėjas Jonavos rajone“, - sakė mero pavaduotoja B. Gailienė.

Biuro specialistėms įteikti Jonavos rajono mero padėkos raštai, o specialistei Julijai Giršienei perduotas ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos įsteigtas apdovanojimas „2020 m. specialistui“.

Biudžetinė įstaiga Jonavos visuomenės sveikatos biuras savo veiklą pradėjo 2011 m. kovo 1 d. Biuro specialistai organizuoja įvairius mokymus ir konsultacijas gyventojams, dalyvauja projektuose, vykdo visuomenės sveikatos priežiūrą Jonavos rajono mokyklose.

Jonavos savivaldybės inf.

Atnaujinta Antradienis, 09 March 2021 16:38
Web Analytics