Paskelbtas Miesto naujienos

Šią savaitę posėdžiauja savivaldybės tarybos komitetai

Antradienis, 02 February 2021 15:21 Parašė 

Pats svarbiausias ir atsakingiausias darbas – rajono 2021 metų biudžeto projekto svarstymas. Visi komitetai – Ekonomikos, finansų ir verslo plėtros; Miesto reikalų; Kaimo reikalų; Sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų; Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo – su ypatinga atida analizuoja šių metų biudžetą.

Taip pat visi komitetai svarstys dar vieną svarbų dokumentą – dėl Jonavos rajono savivaldybės 2021-2023 metų strateginio veiklos plano patvirtinimo; bus diskutuojama dėl mokesčių lengvatų suteikimo; dėl 2021 m. Kūno kultūros ir sporto centro sveikatingumo ir sporto programos I ir II dalių lėšų paskirstymo patvirtinimo; dėl Jonavos rajono 2021 m. valstybės biudžeto lėšomis finansuojamos melioracijos programos patvirtinimo; dėl Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2021 metų pajamų ir išlaidų plano patvirtinimo; kitais klausimais.

Tarybos nariai susipažins su informacijaDėl daugiabučių namų atnaujinimo projektų vykdymo ir Jonavos miesto kvartalo energinio efektyvumo didinimo programos įgyvendinimo eigos“; jiems taip pat bus pristatyta Jonavos rajono integruotų teritorijų vystymo programos įgyvendinimo ataskaita už 2020 metus.

„Alio Jonavos“ inf.

Atnaujinta Antradienis, 02 February 2021 15:28
Web Analytics