Uraganinį puolimą demonstravusi „CBet“ iškovojo rekordinę pergalę sezone

Pirmadienis, 01 February 2021 08:38 Parašė

Nors koronavirusas toliau jaukia visus sporto varžybų tvarkaraščius, tačiau po kurio laiko vėl į kovas krepšinio aikštelėse stojo Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos „CBet“ komanda. Jau kelintą kartą Jonavos ekipa dėl šios ligos protrūkio vėl buvo saviizoliacijoje, tačiau praėjusią savaitę sužaidė dvejas rungtynes iš trijų numatytų.

Pastaruoju metu „CBet“ klube įvyko ir permainų sudėtyje. Jonavos „CBet“ komanda paskutinę NKL – VIKINGLOTTO sezono naujų žaidėjų registracijos dieną pasipildė ekipos vyriausiojo trenerio Virginijaus Šeškaus sūnumi Edvinu Šeškumi ir 24-erių 188 cm ūgio Liamu O'Reilly.

Praėjusį sezoną 25-erių 196 cm ūgio E. Šeškus žaidė Taivano lygoje, kurioje fiksavo 18,6 taško, 8,2 atkovoto kamuolio ir 4,6 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Šį sezoną jis oficialių rungtynių nesužaidė, tačiau dalyvavo Jeruzalės „Hapoel“ peržiūroje.

Kitas komandą papildęs krepšininkas, 24-erių 188 cm ūgio L. O'Reilly, šį sezoną pradėjo Vokietijos aukščiausios lygos Gyseno „46ers“ gretose.

Vokietijos lygoje gynėjas per 11 mačų užfiksavo 6,1 taško, 2 atkovotų kamuolių ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Vokietijos taurėje krepšininkas per tris mačus vidutiniškai pelnė po 13,7 taško, atkovojo po 1,7 kamuolio bei atliko po 4,7 rezultatyvaus perdavimo.

Po priverstinės pustrečios savaitės pertraukos į aikštę grįžusi Jonavos „CBet“ praėjusį antradienį iškovojo pergalę. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose po kovos iki paskutinių akimirkų 70:66 (11:16, 18:14, 26:21, 15:15) įveikė „Telšių“ (14-7) krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje priminė kalnelius – iš pradžių „CBet“ spurtavo 11:2 ir buvo susikrovusi 10 taškų pranašumą (44:34), bet netrukus „Telšiai“ atsakė atkarpa 11:0 ir išsiveržė į priekį 47:46.

Ketvirtajame kėlinyje „Telšiai“ vėl spurtavo ir likus 4 minutėms pirmavo 67:58, tačiau „Telšiai“ atsakė atkarpa 7:0 ir likus 80 sekundžių deficitą sumažino iki 2 taškų (65:67).

Paskutinę minutę Mindaugas Norkus įmetė vieną baudą iš dviejų ir „Telšių“ deficitą sumažino iki 3 taškų (66:69). Darius Tarvydas prametė abi baudas, bet Nojus Pankratjevas realizavo vieną baudą ir likus 7,6 sek. „CBet“ pirmavo 70:66. Galiausiai „Telšiai“ suklydo ir pergalę šventė Jonavos komanda.

„Telšiai“: Ignas Razutis 14 (8 rez. perd.), Deividas Rasys 12 (8 atk. kam.), Vilius Pocius 11 (7 atk. kam.), Mindaugas Norkus ir Tomas Zdanavičius po 10.

„CBet“: Darius Tarvydas 18, Gediminas Žalalis 13 (9 atk. kam.), Kahlilas Thomasas 10, Nojus Pankratjevas 8.

Tuo tarpu ketvirtadienio rungtynės vėl nevyko, nes koronavirusas buvo fiksuotas „Telšių“ komandoje, su kuria antradienį žaidė jonaviečiai. Visgi, po kelių dienų Jonavos klubas vėl stojo į kovas ir pademonstravo neįtikėtiną puolimą.

Dariaus Tarvydo trigubas dublis ir Edvino Šeškaus debiutas Jonavos „CBet“ komandoje pažymėtas triuškinančia pergale. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 126:83 (35:21, 26:24, 32:10, 33:28) lengvai įveikė Mažeikių „Erelius“ (6-19).

126 taškai yra naujasis šio sezono NKL – VIKINGLOTTO rekordas. Prieš tai geriausias rezultatas priklausė „Gargždams“, pelniusiems 119 taškų.

126 taškai lygoje tapo geriausiu rezultatu nuo 2018 metų kovo mėnesio, kai Šakių „Vytis“ mače su „Palanga“ įmetė 135 taškus.

Nugalėtojų komandoje D. Tarvydas per 25 minutes surinko trigubą dublį: 11 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų, 5 perimti kamuoliai ir 37 naudingumo balai.

E. Šeškus per 25 minutes surinko 20 taškų (10/13 dvit., 0/2 trit., 0/2 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei įsirašė 23 naudingumo balus.

Už jį Jonavos ekipoje rezultatyviau žaidė 24 taškus surinkęs Kahlilas Thomasas (11/14 dvit.) ) ir 23 taškus pridėjęs Ignas Labutis (11/13 dvit.).

„CBet“ pataikė 76 proc. dvitaškių (46/60) ir 50 proc. tritaškių (9/18).

Mažeikių komandoje Augustinas Venckus surinko 21 tašką (9/14 metimų), 20 pridėjo Mintautas Bulanovas.

„CBet“: Kahlilas Thomasas 24 (11/14 dvit., 8 atk. kam., 29 naud. bal.), Ignas Labutis 23 (11/13 dvit., 6 rez. perd., 2 bl., 30 naud.), Edvinas Šeškus 20 (10/13 dvit., 6 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 14 (3/5 trit.), Darius Tarvydas (4/6 dvit., 11 atk. kam., 10 rez. perd., 5 per. kam., 37 naud.) ir Redas Jakubauskas (3/4 trit.) po 11, Laimonas Kisielius (5 rez. perd.), Nojus Pankratjevas (4/5 dvit.) po 9.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 21 (6/7 dvit., 3/7 trit., 4 rez. perd., 7 kld.), Mintautas Bulanovas 20 (4/6 dvit., 4/7 trit.), Danielis Baslykas 13 (6/8 baud., 3 per. kam.), Karolis Sapiega 10 (4/8 dvit.), Ernestas Naruševičius 8 (5 atk. kam., 2 bl.).

Praėjusią savaitę NKL čempionate buvo sužaista dar dvylika susitikimų. Išsiskyrė vienas mačas, kuriame prireikė net  ir trijų pratęsimų. „Gargždai“ savo aikštelėje 119:115 palaužė Šakių „Vytį“, o Kauno „Žalgiris-2“ po permainingos kovos 91:90 įveikė Šilalės „Lūšį“.

Čempionate komandos toliau yra sužaidusios po nevienodą rungtynių skaičių. Po praėjusios savaitės kovų NKL pirmauja Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (23 rungtynės) ir Kauno „Žalgiris-2“ (24 rungt.), laimėjusios po 17 rungtynių, Jonavos „CBet“ (18 rungt.) ir „Gargždai“ (24 rungt.) – po 16 rungtynių...

Jei COVID-19 vėl nepakiš kojos, Jonavos komanda šią savaitę sužais trejas rungtynes. Vasario 2 d., antradienį, „CBet“ rungtyniaus Kaune su „Žalgiris-2“ klubu (18.00 val.), vasario 4 d., ketvirtadienį – Jonavoje su Palangos „Kuršiais“ (18.00 val.), o vasario 6 d., šeštadienį – vėl Jonavoje su „Gargždų“ ekipa (16.00 val.).