„Vikingai“ įsirašė įspūdingą pergalę prieš Mažeikių ekipą

Pirmadienis, 01 February 2021 08:34 Parašė

Po trumpos pertraukos į aikšteles vėl sugrįžo Lietuvos salės futbolo komandos, rungtyniaujančios A lygoje. Neseniai Lietuvos nacionalinės futsal rinktinė išvykoje žaidė draugiškas dvejas rungtynes su Nyderlandais ir abejas pralaimėjo neįmušdami nei vieno įvarčio (0:4 ir 0:2). Šioje rinktinėje žaidė ir keturi Jonavos „Vikingų“ futbolininkai: Edgaras Žagaras, Vladimir Derendiajev, Benas Spietinis ir Genaras Samsonik.

Po pertraukos „Vikingai“ eilines čempionato rungtynes žaidė Jonavos sporto arenoje su Mažeikių VIP, kuri taip pat reali kandidatė užimti prizinę vietą. Lietuvos Optibet A lygos čempionato rungtynes jonaviečiai sužaidė tiesiog įspūdingai ir pasiekė solidžią bei triuškinančią pergalę. Sunku įsivaizduoti tokį galutinį rezultatą, juolab, kad žaidė dvi pirmaujančios komandos. Visgi, jau nuo susitikimo pradžios į priekį išsiveržę „Vikingai“ apsukų nemažino ir pasiekė pergalę net 8:1.

Tik įpusėjus pirmajam kėliniui Genaras Samsonik išvedė jonaviečius į priekį, o vėliau per dvi minutes (15-16 min.) Jonavos futbolininkai Paulius Osauskas, Jurij Jeremejv ir Gytis Vasylius pasiuntė varžovus į nokdauną. Rezultatas tapo 4:0. Dar pirmajame kėlinyje svečiai mėgino tokį šaltą dušą sustabdyti. Jiems pavyko įmušti vieną įvartį ir aišku, siekė „užsikabinti“ šiame mače.

Tačiau, kaip parodė vėlesni įvykiai antroje rungtynių pusėje, „Vikingai“ puolime demonstravo rezultatyvų žaidimą bei neleido varžovams šeimininkauti jų baudos aikštelėje ir jos prieigose.

Įsibėgėjus  antrajam kėliniui po dublį įsirašė G. Samsonik ir G. Vasylius, sykį pasužymėti pavyko komandos naujokui Edvinui Mučiniui, o baigiantis susitikimui paskutinį vinį į varžovų vartus įkalė Aleksandr Lebedev. Tai leido Jonavos klubui laimėti mačą net 8:1!

„Vikingai“ sudėtis – E. Žagaras, B. Spietinis, V. Derendiajev, G. Vasylius, A. Lebedev, E. Mučinis, Vadim Pinko, J. Jeremejev, Arsenij Buinickij, Paulius Osauskas, G. Samsonik, Andrius Skorupskas.

Kitose rungtynėse  užfiksuoti šie rezultatai: Gargždų „Pramogos“ – Mažeikių VIP 3:3, „ŠSPC-Radviliškis“ – „Panevėžys-Sportidus“ 3:1, Alytaus DFK „Dainava“ – FA „Šiauliai“ 3:8, Kauno „Vytis“ – Vilniaus FC „Turbotransfers“ 7:2, „Pramogos“ – „Akmenė“ 1:3.

Po šių rungtynių futsal A lygos  turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10 Turbotransfers 15 2 3 10 50-82 9

Rezultatyviausiai čempionate rungtyniauja Vytautas Lukša („Dainava“) – 24, Edgaras Baranauskas (VIP) – 22, Jurij Jeremejev („Vikingai“) – 17 įvarčių...

Šią savaitę Jonavos „Vikingai“ sužais dar dvejas rungtynes ir abejos vyks Jonavos sporto arenoje. Vasario 3 d., trečiadienį, „Vikingai“ susitiks su „Akmenė“ klubu (20.00 val.), o vasario 7 d., sekmadienį – su Vilniaus FC „Turbotransfers“ ekipa (13.00 val.).