Paskelbtas Miesto naujienos

Viliojanti paslauga – dienos pietūs tiesiai į namus

Penktadienis, 29 January 2021 15:46 Parašė 

Užklupus koronaviruso pandemijai, daugelis Jonavoje veikusių maitinimo įstaigų – kavinių, barų, restoranų – nuleido rankas ir tyliai uždarė duris, laukdamos karantino pabaigos. Šeimos verslą puoselėjanti uždaroji akcinė bendrovė „Turgaus kepyklėlė“, susidūrusi su sunkumais, ieškojo sprendimų, kurie palengvintų išgyventi šį sudėtingą laikotarpį.

Šalia autobusų stoties ir turgavietės (Turgaus g. 3A) prieš dešimtmetį pradėjusi veikti kepyklėlė  visada šviežiais savo gamybos konditerijos gaminiais pritraukdavo nemažai klientų ne tik iš mūsų krašto, bet ir aplinkinių rajonų. 2020-ųjų pradžioje čia pat lankytojams duris atvėrė valgyklėlė „Pilnas Pilvas“. Tačiau planus sujaukė kovo mėnesį paskelbtas karantinas dėl COVID-19.

Reikėjo skubiai persiorientuoti ir ieškoti tolimesnės veiklos būdų, tad teko imtis naujos paslaugos – gaminti dienos pietus ir juos tiekti į pageidaujančiųjų namus, darbovietes ar bet kurią kitą pasirinktą vietą. Nemokamas maisto  pristatymas tapo išsigelbėjimu.

Nedelsdami suteikėme galimybę atsiskaityti banko kortele už suteiktas paslaugas, kad klientai galėtų išvengti kontakto atsiskaitant grynaisiais pinigais. Patys apsirūpinome apsaugos priemonėmis, įsigijome maistui skirtas higieniškas ir hermetiškas pakuotes. Yra klientų, kurie patys ateina pasiimti dienos pietų, bet tokių žmonių yra nedaug. O pristatymų skaičius pamažu auga. Žmonės tampa atsargesni, vengia kontaktuoti vieni su kitais, tad maisto pristatymo paslauga tampa vis paklausesnė. Pastebėjome, kad daugėja užsakymų į darbovietes. Jonavoje atsiranda darbdavių, užsakančių ir apmokančių dienos pietus savo darbuotojams. Mes geranoriškai bendradarbiaujame su visais, kurie į mus kreipiasi.

Valgyklėlėje „Pilnas Pilvas“ pagaminti dienos pietų patiekalai išvežiojami ne tik po Jonavos miesto teritoriją, bet ir pristatomi į artimiausias seniūnijas. Daugiausiai užsakymų sulaukiama iš Ruklos miestelio, šia paslauga naudojasi Šveicarijos krašto gyventojai ir įmonės. Svarbiausia, kad maistas užsakovui pristatomas nemokamai – nei už degalus, nei už įpakavimą papildomas mokestis neimamas.

Dienos pietų valgiaraštis kiekvieną dieną yra skirtingas. Skaniai papietauti neiškėlus kojos iš namų ar darbovietės galima už 2,8–4,5 euro. Kiekvieną rytą „Turgaus kepyklėlėje“ kepame šviežias bandeles, kurias patiekiame savo klientams prie sriubos. Dienos pietų meniu galima pamatyti facebook paskyroje „Pilnas Pilvas“ arba paskambinus  telefonu 8 653 33 393.

Valgyklėlėje galima užsisakyti ne tik dienos pietus, bet ir užsakomuosius patiekalus, užkandžių rinkinius Jūsų šventei, kuriuos taip pat pristatysime nemokamai. Ši paslauga teikiama darbo dienomis nuo 8 iki 15 val. Šviežių „Kepyklėlės“ kepinių galima nusipirkti darbo dienomis nuo 8–17 val., šeštadieniais nuo 8-16 val., o sekmadieniais 8–15 val.

Mūsų tikslas – suteikti žmogui galimybę skaniai, sočiai ir nebrangiai papietauti per dešimt minučių, o likusį laiką skirti savo asmeniniams interesams. Mūsų veikla – šeimos verslas, tad visus konditerijos ir kulinarijos patiekalus gaminame patys savo rankomis čia pat, savo įmonėje. Produktus perkame iš ūkininkų, reikiamus priedus nusiperkame iš Lietuvos gamintojų. Tikiu, kad ši koronaviruso pandemija nebus amžina, ateis laikas, kai vėl galėsime bendrauti gyvai ir sutikti savo klientus pas mus svečiuose. O dabar, kol tęsiasi karantinas, kviečiu naudotis mūsų paslaugomis – užsisakyti dienos pietus, o mes juos pristatysime nurodytu adresu. Bendraudami be fizinio kontakto, apsaugosime save ir kitą nuo klastingo  viruso grėsmės. Atšilus orams, savo klientus stebinsime grilio patiekalais, tad sekite mūsų naujienas!

„Turgaus kepyklėlės“ ir  valgyklėlės „Pilnas Pilvas“ bendruomenė

Web Analytics