Paskelbtas Miesto naujienos

Prasidėjo gatvių rekonstrukcijos darbai

Antradienis, 24 May 2016 17:00 Parašė 
Eismo A. Kulviečio gatve organizavimo schema. Eismo A. Kulviečio gatve organizavimo schema.

Jau prasidėjo trijų gatvių rekonstrukcijos darbai. Jonavos miesto seniūnija informuoja, kad eismas Vasario 16-osios ir Chemikų gatvėmis nebus visiškai uždarytas: saugiam eismui užtikrinti bus naudojamos įvairios eismo reguliavimo priemonės.

Tačiau A. Kulviečio gatvės atkarpa nuo Žemaitės g. iki įvažiavimų į A. Kulviečio g. 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22 namus nuo gegužės 27 d. šešias savaites bus uždaryta. Likusioje atkarpoje iki P. Vaičiūno g. bus leidžiamas dvipusis eismas.

Miesto seniūnas Povilas Beišys akcentavo, kad su didžiausiomis problemomis susidurs A.Kulviečio g. 19, 21, 23 ir 32 namų gyventojai: jie negalės privažiuoti iki savo namų, todėl bus įrengta laikina parkavimo aikštelė.

Viešasis transportas šiomis gatvėmis taip pat nevažiuos, bus nukreiptas Žemaitės ir P. Vaičiūno gatvėmis. Dėl stotelių vietų pasikeitimo miesto seniūnas pataria sekti UAB „Jonavos autobusai“ informaciją. Darbams įsibėgėjus apie eismo organizavimo pasikeitimus bus informuota papildomai.

Kelionė remontuojamomis gatvėmis bus ilgesnė nei įprastai, todėl miesto seniūnas prašo visų vairuotojų kantrybės ir tolerancijos.

„Alio Jonavos“ inf.

Web Analytics