Paskelbtas Miesto naujienos

Parengtas 2021 m. Jonavos rajono biudžeto projektas

Ketvirtadienis, 28 January 2021 15:39 Parašė 

Jonavos rajono savivaldybės tarybai bus teikiamas 2021 m. rajono biudžeto projektas, kuris šiemet siekia 57 mln. eurų ir yra beveik 9 proc. didesnis nei pernai.

Pagal savivaldybės tarybos patvirtintas programas didžiausia biudžeto dalis tenka švietimo, kultūros ir sporto, socialinės apsaugos plėtojimui, sveikatos apsaugai ir savivaldybės infrastruktūros objektų priežiūrai, modernizavimui ir plėtrai.

2021 m. Jonavos rajono savivaldybė planuoja statyti baseiną – jau suprojektuoto objekto statybų darbams biudžete suplanuoti 3 mln. eurų. Tai būtų didžiausios investicijos į naują objektą šiais metais.

Dviračių kalnų trasos įrengimui Joninių slėnyje numatyta skirti 300 tūkst. eurų., darnaus judumo priemonių įrengimui – per 700 tūkst. eurų.

2021 m. planuojama atnaujinti miesto centre esančio Krašto muziejaus pastatą, pradėti parko Rimkų rajone įrengimo darbus, atnaujinti švietimo įstaigų kompiuterinę įrangą.

Taip pat planuojama baigti stadiono tribūnų ir bėgimo takų įrengimo darbus, pradėti daugelio kaimų seniūnijų apšvietimo sistemos modernizavimą, tęsti daugiabučių kiemų atnaujinimą ir kitus anksčiau pradėtus darbus.

„2021 m. biudžetas yra gerai subalansuotas ir stabilus. Nepaisant to, kad praėjusių metų pabaigoje nesurinkome visų planuotų Gyventojų pajamų mokesčio pajamų, gyvenome gana taupiai ir į šiuos metus persikėlėme net 5 mln. eurų. Tai leido jaustis pakankamai užtikrintai dėliojant biudžeto planus šiems metams“, - sako Jonavos rajono mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Jonavos rajono savivaldybės 2021 m. biudžeto projektą tarybos nariai svarstys vasario 11 d. tarybos posėdyje.

Jonavos savivaldybės inf.

Web Analytics