Paskelbtas Miesto naujienos

Pergalė mėgsta triūsą

Antradienis, 24 May 2016 03:00 Parašė 

Praėjusią savaitę Senamiesčio gimnazijoje jau septintą kartą vyko tradicinė šventė „Valio 2016“. Jos metu apdovanoti 2015–2016 m. m. olimpiadų, konkursų, sporto varžybų nugalėtojai ir prizininkai, taip pat labai gerai besimokantys mokiniai. Iš viso apdovanota pusantro šimto gimnazistų.
Senamiesčio gimnazijos direktorė Rita Čiužienė, žvelgdama į sausakimšą aktų salę, juokavo, kad gimnazija, pasirodo, anaiptol negadina gyvenimo: gimnazistai optimistiškai trykšta gyvenimo džiaugsmu. Nors laikas jau kviečia į vasarą ir artina mokslo metų pabaigą, tačiau be „Valio“ apdovanojimų šventės gimnazija netektų dalies savo spalvų. O šioje mokykloje, kaip žinia, visi net laiką kitaip matuoja: rugsėjų ir atostogų spalvomis.

Kelyje į sėkmę, anot lietuvių kalbos mokytojos Teresės Jarmalienės, tenka patirti nemažai karčių išbandymų, įdėti kartaus prakaito reikalaujančių pastangų, kol pagaliau pajuntamas saldus sėkmės skonis. Gimnazijos bendruomenė tądien pasidžiaugė ir iškilmingai pasakė „Valio“ tiems, kurie atsakingai ir kantriai dirbo ir šiais mokslo metais pasiekė geriausių rezultatų. Ant scenos pasikeisdami kilo pirmokai, antrokai, trečiokai, ketvirtokai: padėkomis ir gimnazijos tarybos suvenyrais pagerbti stropiausi moksleiviai. Jiems gerų žodžių negailėjo gimnazijos direktorė R. Čiužienė ir pavaduotojai ugdymui Simona Černiauskienė, Svetlana Glušniova, Saulius Brazauskas.

Patiems šauniausiems gimnazistams – Ic klasės mokiniui Pauliui Grigoravičiui, IIa klasės mokiniams Ramintai Ramanauskaitei ir Arui Rafanavičiui bei IVa klasės mokinei Simonai Šlepikaitei – buvo įteiktos nominacijos „Amat victoria curam“ (pergalė mėgsta triūsą): statulėlės 3D stikle.
Šventės metu taip pat buvo paskelbtas gimnazijos geriausių sportininkų penketukas: Deividas Bakaneckas, Ruslanas Kirijenka, Giedrius Kriaunevičius, Mantas Steponavičius ir Gintarė Mockevičiūtė.

Prieš „Valio“ šventę gimnazistų taryba kasmet renka šauniausius mokytojus. Gimnazistų prezidentas Andrejus Voitovas ir gimnazistė Gabrielė Ruseckaitė paskelbė, kad šiemet „Valio mokytojomis“ tapo anglų k. mokytoja Romualda Stankevičienė, lietuvių k. mokytoja Jolanta Sedleckienė ir chemijos mokytoja Audronė Kuliešienė.

„Metų mokytoją“ rinko ir gimnazijos mokytojų metodinė taryba. Šiemet ši nominacija atiteko lietuvių k. mokytojai metodininkei J. Sedleckienei. Mokytoja kolegų buvo įvertinta už talentą pažinti ir atskleisti mokinių kūrybines galias, už meilę ir atlaidumą, už jautrias emocijas, originalias idėjas, subtilų humorą, minčių polėkį, stiliaus pojūtį kasdienybėje. „Svarbiausia, kad būtų troškulys, o šaltinį visada rasime“, – sakė mokytoja J. Sedleckienė.
Šiais metais Senamiesčio gimnaziją baigia 161 mokinys. Iš jų net keturi – S. Šlepikaitė, Justinas Venckus, Miglė Vasiliauskaitė ir Agnė Lisauskaitė mokosi tik labai gerai. Tikimasi, kad prie jų dar prisijungs G. Ruseckaitė ir Laura Atmanavičiūtė. Geras startas – pusė darbo. Senamiesčio gimnazijos direktorė R. Čiužienė prašė moksleivių niekada, kur bebūtų, nepamiršti, kad pirmiausia jie yra Senamiesčio gimnazijos ir Jonavos krašto ugdytiniai.

Laima SLOVIKIENĖ

Atnaujinta Antradienis, 24 May 2016 09:28
Web Analytics