Nutrūko pergalinga „Vikingų“ serija

Pirmadienis, 28 December 2020 11:41 Parašė

Praėjusią savaitę, prieš šv. Kalėdas, Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos kelios atidėtos rungtynės. Vienose iš jų įvarčių netrūko, o Gargždų „Pramogos“ pratęsė pergalingą seriją. Tuo metu kitose rungtynėse įvarčių daug nebuvo, o Jonavos „Vikingų“ pergalingą žygį sustabdė Mažeikių VIP.

Pirmiau vykusiose rungtynėse Gargždų „Pramogos“ sugebėjo nesunkiai susidoroti su ŠSPC „Radviliškio“ komanda ir ją įveikė rezultatu 5:1. „Pramogos“ gerai pradėjo rungtynes ir jau penktą minutę juos į priekį išvedė Marius Papšys.

„Radviliškio“ komanda, kuri šiame dar neturi taškų, strigo su progų realizacija, o „Pramogos“ artėjant pirmojo kėlinio pabaigai įmušė antrą įvartį, kurio autoriumi tapo Valdas Pocevičius.

Antrajame kėlinyje ilgą laiką komandos įvarčių nemušė ir nors rungtynių pabaigoje „Radviliškis“ vieną kartą pasižymėjo, viską į vietą pastatė „Pramogų“ lyderis Aurimas Skurdelis, įmušęs net tris įvarčius, iš kurių du buvo sėkmingai realizuoti 10 metrų baudiniai.

Vėliau vykusiose rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios. Mažeikių VIP ir Jonavos „Vikingai“ sužaidė lygiosiomis 1:1. Šiose rungtynėse esminiai rungtynių momentai įvyko antrojo kėlinio pradžioje, vos per dvi minutes.

Rezultatyviausias VIP žaidėjas Edgaras Baranauskas 23 minutę pelnė pirmąjį įvartį, bet jau kitą minutę VIP puolėjas Tadas Markevičius gavo raudoną kortelę, o į VIP vartus buvo paskirtas 6 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo „Vikingų“ žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas.

VIP komandai tai buvo antrosios lygiosios iš eilės, kurios nutraukė „Vikingų“ komandos trijų rungtynių pergalingą seriją.

„Vikingai“ sudėtis – Egidijus Žagaras; Andrius Skorupskas, Gytis Vasylius, Artūras Rocys, Aleksandr Lebedev, Vladimir Derendiajev, Lukas Čepkauskas, Genaras Samsonik, Jurij Jeremejev, Paulius Osauskas, Arsenij Buinickij.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10 Radviliškis 5 0 0 5 11-22 0

Rezultatyviausiai lygoje rungtyniauja V. Lukša („Dainava“), pelnęs 17, Edgaras Baranauskas (VIP) – 16, J. Jeremejev („Vikingai“) - 11 įvarčių...

Jonavos „Vikingams“ šiais metais liko sužaisti vienerias rungtynes, o iš karto antrąją Naujųjų metų dieną sužais pirmąjį 2021 metų susitikimą. Abejos rungtynės vyks sporto arenoje, nors ir vėl be žiūrovų. Gruodžio 30 d., trečiadienį, jonaviečiai nuo 20.45 val. varžysis su Vilniaus FC „Turbotransfers“ ekipa, o sausio 2d., šeštadienį, nuo 17.30 žais su Panevėžio „Panevėžys-Sportidus“ klubu.

P. S. Dėl koronaviruso gali keistis salės futbolo čempionato tvarkaraštis, taip pat ir Jonavos ekipos rungtynių data.