Paskelbtas Krepšinis

Koronavirusas toliau pristabdo NKL varžybas – nerungtyniaus ir Jonavos komanda

Pirmadienis, 28 December 2020 11:41 Parašė 

Toliau pasikeitimai vyksta Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandose. Jonavos „CBet“ abipusiu sutarimu atsisveikino su vidurio puolėju Andražu Kavašu. 28-erių metų 208 cm ūgio slovėnas į Jonavą bandomajam laikotarpiui atvyko lapkritį ir Nacionalinėje krepšinio lygoje („Vikinglotto-NKL“) spėjo sužaisti 6 rungtynes.

Aikštėje praleisdamas po 10,5 min. A. Kavašas rinkdavo po 6,3 taško ir atkovodavo po 2,8 kamuolio.

Visgi, vėl į šios lygos ekipas įsisuko „COVID-19“. Dėl koronaviruso protrūkio buvo skelbiama, jog šią savaitę neįvyks devynerios rungtynės, tačiau savaitgalį paaiškėjo, jog neįvyks net vienuolika numatytų susitikimų.

Molėtų „Ežerūno-Atleto“ ir „Šilutės“ ekipos vis dar yra saviizoliacijoje. Pirmadienį molėtiškiai turėjo žaisti su Joniškio „Delikatesu“, o trečiadienį – su Šakių „Vyčiu“. Taip pat nukeltos trečiadienio „Šilutės“ mačas su Kauno „Žalgiriu-2“.

COVID-19 virusas buvo nustatytas ir Jonavos „CBet“, Palangos „Kuršių“ ir „Telšių“ klubuose. Dėl to buvo nukeltos šių ekipų rungtynės pirmadienį ir trečiadienį.

„CBet“ turėjo susitikti su Mažeikių „Ereliais“ ir „Gargždais“. „Telšiai“ būtų žaidę su „Gargždais“ ir Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“. „Kuršių“ laukė susitikimai su „Vyčiu“ ir Vilkaviškio „Perlu“.

Kadangi šią savaitę susitiko su „CBet“ komanda, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ taip pat atsidūrė saviizoliacijoje ir kitą savaitę nežais numatytas rungtynes su Vilkaviškio „Perlu“ ir Joniškio „Delikatesu“.

Dėl be varžovų likusių komandų gruodžio 30 dieną bus surengtos naujos rungtynės – „Neptūnas-Akvaservis“ Klaipėdoje susidurs su „Vyčiu“, o Vilkaviškio „Perlas“ susidurs su Joniškio „Delikatesu“.

GYTIS RAMANAUSKAS