Paskelbtas Renginiai

Jonavos rajono menininkų paroda

Antradienis, 22 December 2020 13:43 Parašė 

Šiemet, kaip ir kasmet, Jonavos kultūros centro Meno galerijoje gruodžio mėnesį yra eksponuojama Jonavos rajono menininkų darbų paroda. Verta paminėti, kad paroda vyksta atnaujintoje Meno galerijoje, sukurtas šiltas ir modernus interjieras. Ir dar viena naujovė, atsirado virtuali meno sklaidos platforma, parodą galite pamatyti Jonavos kultūros centro facebook puslapyje https://www.facebook.com/jonavoskulturoscentras/videos/382756862793233. Gal ji ne visai tokia, kaip realybėje, tačiau ekrane menininkų kūriniai atrodo ryškesni ir spalvingesni.

Atėjo sudėtingas laikas, gyvenimo ritmas išsikraipė, atsirado socialinio gyvenimo trūkumas. Andrius Šukutis savo darbe prefektuoja „Korona - STOP“, demonstruodamas kas vyksta, kaip jis jaučiasi. Tas neapibrėžtumas dėl ateities ir nerimas, menininkius labai stipriai veikia. 2020 m. yra virsmo metai, ėmiausi ieškoti naujų veidų, žmonių, pristatančių šiuolaikinės tapybos ir menų tendencijas, reprezentuojančių jaunąją Lietuvos tapybą, kūrybą ir tai darančių, rengiant savo parodas virtualioje erdvėje.

Vienas naujausių galerijos tikslų – būti platforma ir suteikti pradedantiems menininkams ne tik galimybę ir prieigą pristatyti savo kūrybą, bet ir ugdyti gabėjimus tai daryti profesionaliai.

Meno galerija – tai pirmas rimtas autoriaus žingsnis savo kūrybos pristatymo visuomenei kelyje, susipažinkite su naujų menų puoselėtojų: Dovilės Pragytės, Gintarės Konderauskaitės, Linos Astrauskės, Giedriaus Linkevičiaus, Daivos Vilkelytės, Jovitos Rutkauskaitės ir Edvino Preckailo darbais.

Labai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad kiekvienais metais, norinčių  pristatyti savo darbus vis daugės. Parodoje eksponuojami labai įvairūs, akį traukiantys darbai. Nuo įvairios technikos tapybos darbų, iki stiklo, ekstruzinio polistireninio putplasčio, metalo ar medžio dirbinių. Gaila, kad dabartiniai karantino ribojimai draudžia lankyti parodą, tačiau karantinui pasibaigus, visų labai lauksime Jonavos kultūros centro Meno galerijoje.

Jonavos rajono menininkų paroda virtualioje erdvėje, suteikia galimybę visiems kūrėjams ir tautiečiams matyti naujas meno struktūras, tarpusavyje bendradarbiauti ir plėsti naujus tarpkultūrinius ryšius.

Parodoje dalyvauja 24 menininkai:       

Andrius Šukutis  „Korona - STOP“

Gintaras Rūkas „Vilniaus senamiestis“

Dovilė Paragytė

Lina Astrauskė „Mintys“, „Paslaptis“

Giedrius Linkevičius

Gintarė Tilūnaitė „Holywood“

Inga Šišovienė „Saulė ir jos šešėlis“, „Kopose“

Gintarė Konderauskaitė „Šeimos portretas“, „Pozuojantys“, „2020“

Saulius Sabaitis

Edita Danielienė „Žemaityje“

Aidaras Merkevičius   „Odisėjas“, „Vėjas plaukuose“

Vaidas butas

Vytautas Butas „Senamiečio kiemas“, „Senamiečio kiemas“, „Pajūrio pušys“

Birutė Gadišauskienė „Maroko impresija1“

Birutė Gadišauskienė  „Maroko impresija 2“

Artūras Rimkevičius „Juodas KvadRatas“, „Dugnas – dangtis“

Eitvydė Pranevičienė „Sena basutė“, „Lelijos“

Saulė Šaltytė „Pradžia“

Janina Celiešienė „Žolynai“, „Pavasaris“

Vladmiras Nikonovas „Šienautojas“, „Drakono galva“

Petras Beniulis „Įkvėpk tyro oro“, „Miško paslapty“

Eugenijus Lugovojus (grafika)

Daiva Vilkelytė fotografijos „Ukmergės piliakalnio šlaitas“, „Medžių draugystė“

Jovita Rutkauskaitė

Edvinas Preckailo

Likite sveiki ir iki pasimatymo Jonavos kultūros centre.

Gražių švenčių ir naujų kūrybinių idėjų!

Parodos koordinatorė Renata Kuliešienė.

Atnaujinta Antradienis, 22 December 2020 13:52
Web Analytics