„CBet“ pergalių seriją pratęsė iki dvylikos

Pirmadienis, 21 December 2020 08:06 Parašė

2020-2021 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL-Vikinglotto) čempionate sužaisti eiliniai susitikimai. Tradiciškai dėl koronaviruso neįvyko izoliacijoje esančių komandų rungtynės, tačiau iš įvykusių susitikimų toliau savo žaidimu stebina Jonavos „CBet“ klubas. Virginijaus Šeškaus treniruojama ekipa sužaidė dar dvejas rungtynes. Nesulaukdami rimtesnių pasipriešinimų Jonavos klubas pasiekė dar dvi pergales.

Praėjusį ketvirtadienį V. Šeškaus auklėtiniai namuose 92:64 (23:16, 15:8, 31:22, 23:18) susitvarkė su Vilkaviškio „Perlu“. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Andrazo Kavašo dvitaškio pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 7 taškų persvarą (23:16). Antrajame ketvirtyje jonaviečiai surengė spurtą 11:1 ir po Tomo Delininkaičio tolimo šūvio persvara išaugo iki 17 taškų (38:21).

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo po ilgosios pertraukos, kuomet Jonavos ekipa surengė dar vieną atkarpą 15:2 ir po Igno Labučio baudos metimų persvara siekė 26 taškus (69:43), kurios svečiai panaikinti nesugebėjo.

„CBet“ ekipoje pirmąsias rungtynes šį sezoną žaidęs Kahlilas Thomasas per 16 minučių pelnė 9 taškus (4/8 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo I. Labutis, kuris per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/6 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„CBet“: Ignas Labutis (5 atk. kam.) ir Laimonas Kisielius (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 14, Tomas Delininkaitis 11 (1/6 trit., 6 rez. perd.), Darius Tarvydas ir Aurimas Urbonas (4 kl.) po 10, Kahlilas Thomasas 9 (5 atk. kam.).

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 11, Edgaras Stanionis 10 (5/8 dvit.), Ignas Bilinskas 9, Martynas Linkevičius (9 atk. kam.) ir Aurimas Birgelis (6 rez. perd.) po 8.

Atkaklesnes rungtynes „CBet“ turėjo šeštadienį, kai svečiuose žaidė su Šilalės „Lūšimi“. Šįkart V. Šeškaus auklėtiniai svečiuose 84:65 (19:13, 20:21, 15:15, 30:16) susitvarkė su Šilalės „Lūšimi“ (0-11), kuri lieka be pergalių.

Iki mačo pabaigos likus 4,5 min. „CBet“ pirmavo tik 5 taškais (66:61), bet tuomet Darius Tarvydas įmetė du tritaškius paeiliui, Ignas Labutis pridėjo dėjimą ir pranašumas padidėjo iki 13 taškų, kurio šeimininkai nepanaikino.

Nugalėtojams Darius Tarvydas per 32 minutes pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 5/8 trit.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

„Lūšis“: Osvaldas Mačernis 18 (8 atk. kam.), Laimonas Remeikis ir Justas Košys (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 12, Raimondas Matutis ir Liudas Valantinas po 8.

„CBet“: Darius Tarvydas 23 (5/8 trit., 7 atk. kam.), Laimonas Kisielius 13 (5 rez. perd.), Gediminas Žalalis 12, Kahlilas Thomasas 10 (6 atk. kam.), Ignas Labutis 9 (5 rez. perd.).

Kiti rezultatai: Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ – Mažeikių „Ereliai“ 74:84, Kauno „Žalgiris-2“ – Palangos „Kuršiai“ 74:85, „Šilutė“ – Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ 72:74, Joniškio „Delikatesas“ – „Telšiai“ 74:70, „Gargždai“ – „Ereliai“ 83:81, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – „Lūšis“ 81:62, Vilkaviškio „Perlas“ – „Gargždai“ 81:74, „Telšiai“ – „Šilutė“ 91:68, „Neptūnas-Akvaservis“ – „Kuršiai“ 55:71, „Delikatesas“ – „Ereliai“ 94:101, Vilniaus „Perlas Energija“ – „Žalgiris-2“ 89:93.

Turnyrinėje lentelėje toliau pirmauja „Sūduva-Mantinga“, savo sąskaitoje turinti 13 pergalių ir 3 pralaimėjimus. Antroje pozicijoje žengia trimis rungtynėmis mažiau sužaidęs Jonavos „CBet“ (12-1), trečiojoje – „Žalgiris-2“ (11-4).

Šios savaitės susitikimai prasidėjo neįprastu laiku, pirmadienį (gruodžio 21 d.). Tądien „CBet“ rungtyniavo Marijampolės su „Sūduva-Mantinga“ klubu (18.00 val.), o gruodžio 28 d., pirmadienį, Mažeikiuose susitiks su „Ereliais“ (18.00 val.). Šiuos metus Jonavos „CBet“ užbaigs dar viena išvyka, kai gruodžio 30 d., trečiadienį, varžysis Gargžduose su „Gargždai“ ekipa (18.00 val.).