Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Krepšinis

Įsižaidęs „CBet“ klubas pasiekė dar dvi pergales

Pirmadienis, 14 December 2020 08:26 Parašė

2020-2021 metų Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL-Vikinglotto) tęsiasi reguliarusis sezonas. Nors varžybos, tampa tradicija, vyksta be žiūrovų, tačiau ištikimiausi krepšinio mėgėjai susitikimus gali stebėti nuotoliniu būdu per internetą, o šeštadieniais tiesiogiai vieną mačą transliuoja INIT televizija.

Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos „CBet“ komanda toliau šluoja savo varžovus ir pagal pralaimėjimų skaičių tapo vienvaldžia lygos lydere.  Po praėjusios savaitės dvikovų dar vieną nesėkmę patyrė Marijampolės klubas, o Jonavos ekipa su viena nesėkme nors ir žengia antrojoje vietoje,  tačiau, jei taip jonaviečiai „skins“ pergales toliau, žengs į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Praėjusią savaitę „CBet“ sužaidė dvejas rungtynes. Iš pradžių ketvirtadienį. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 88:80 (26:13, 14:28, 23:20, 25:19) nugalėjo „Šilutės“ krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie surengė įspūdingą atkarpą 22:3 ir po Laimono Kisieliaus dvitaškio susikrovė 15 taškų persvarą (26:11).

Nepaisant patirto nokdauno, šilutiškiams pavyko atsiteisti. Kęstučio Mačijausko auklėtiniai surengė galingą spurtą 23:9 ir po Lino Lekavičiaus tolimo šūvio švieslentėje degė lygus rezultatas (38:38).

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms po Valdo Vasyliaus dvitaškio šilutiškiai sumažino skirtumą iki minimumo (68:69). Netrukus V. Šeškaus auklėtiniai surengė lemiamą spurtą (10:0) ir po L. Kisieliaus taiklios baudos turėjo 11 taškų pranašumą (79:68).

Per likusį laiką „CBet“ sugebėjo išlaikyti susikurtą persvarą ir šventė pergalę (88:80).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Darius Tarvydas, kuris per 32 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Šilutės“ ekipą į priekį tempė L. Lekavičius. Įžaidėjas per 30 minučių įmetė 18 taškų (3/7 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 6 bei prarado 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„CBet“: Tomas Delininkaitis 18 (3/8 trit.), Darius Tarvydas 17 (11 atk. kam.), Aurimas Urbonas 14 (9 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kl.), Laimonas Kisielius 12 (7 atk. kam.), Gediminas Žalalis 11, Andražas Kavašas 8.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 20 (5 kl.), Mindaugas Stašys 19, Linas Lekavičius 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Herkus Kumpys 8, Mykolas Dieninis 5.

Šeštadienį Jonavos klubas sužaidė ar įspūdingiau ir savo varžovus tiesiog sutriuškino. „CBet“ išvykoje net trisdešimties taškų skirtumu 96:66 (28:15, 21:21, 24:9, 23:21) nepasigailėjo Joniškio „Delikateso“ ir iškovojo dešimtąją pergalę paeiliui.

Svečiai nuo pirmųjų minučių pabėgo į priekį (28:15) ir jų pranašumas prieš ketvirtąjį kėlinį abejonių nebekėlė – 73:45.

Nugalėtojus į priekį vedė Dariaus Tarvydo ir Gedimino Žalalio tandemas. Pirmasis Jonavos ekipai per 29 minutes įmetė 25 taškus (6/9 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 32 naudingumo balus.

Tuo metu G. Žalalis per 24 minutes pasižymėjo 27 taškais (10/15 dvit., 0/2 trit., 7/7 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balius.

„Delikatesas“: Justinas Franklinas Mccarthuras 24 (5/8 trit.), Devinas Anthony-Ralphas Johnsonas 17 (3/12 trit., 8 kld.), Rokas Pocius 12 (10 atk. kam.).

„CBet“: Gediminas Žalalis 27 (10/15 dvit., 7/7 baud., 27 naud. bal.), Darius Tarvydas 25 (4/7 trit., 10 atk. kam., 32 naud. bal.), Ignas Labutis 16 (7/8 dvit., 8 atk. kam., 29 naud. bal.), Andrazas Kavas 10.

Koronavirusas ir toliau neleidžia visoms komandoms rungtyniauti, todėl tarp jų sužaistų rungtynių skaičius žymiai skiriasi. Dabar Marijampolės klubas sužaidęs yra jau 15 susitikimų, o tuo tarpu Palangos ekipa viso labo 7 mačus.

Praėjusią savaitę įvykusių rungtynių rezultatai: Mažeikių „Ereliai“ – „Telšiai: 64:103, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ 86:62, „Gargždai“ – „Delikatesas“ 69:62, „Sūduva-Mantinga“ – Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ 84:59, Kauno „Žalgiris-2“ – „Telšiai“ 81:70, Šakių „Vytis“ – Mažeikių „Ereliai“ 108:77, Vilniaus „Perlas Energija“ – Šilalės „Lūšis“ 81:63, „Lūšis“ – Palangos „Kuršiai“ 72:80, „Ereliai“ – „Neptūnas-Akvaservis“ 88:83, „Telšiai“ – „Vytis“ 78:82, „Ežerūnas-Atletas“ – „Žalgiris-2“ 91:80, „Šilutė“ – „Sūduva-Mantinga“ 72:68.

Po šių susitikimų turnyrinėje lentelėje pirmauja „Sūduva-Mantinga“ (12 pergalių ir 3 pralaimėjimai), „CBet“ (10-1), „Žalgiris-2“ (10-3), „Vytis“ (9-3)...

NKL statistikos grafose keli Jonavos „CBet“ žaidėjai užima pirmaujančias pozicijas. Rezultatyviausiu lygos krepšininku tapo Darius Tarvydas, kuris vidutiniškai renka po 19,82 taško per rungtynes, O Aurimas Urbonas atlieka po 9,17 rezultatyvaus perdavimo. Naudingiausių žaidėjų sąrašė antrąją vietą užima D. Tarvydas (naudingumas 22,55).

Šią savaitę Jonavos „CBet“ sužais dar du mačus. Gruodžio 17 d., ketvirtadienį, sporto arenoje varžysis su Vilkaviškio „Perlas“ klubu (18.00 val.), o gruodžio 19 d., Rietave žais  su Šilalės „Lūšis“ ekipa (16.00 val.).