Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Futbolas

Jurijaus Jeremejevo „hetrikas“ padovanojo „Vikingams“ pergalė

Pirmadienis, 14 December 2020 08:22 Parašė

Lietuvos salės futbolo čempionatą toliau kamuoja „COVID-19. Prie saviizoliacijoje esančios Mažeikių VIP, dar prisidėjo „Panevėžys-Sportidus“ bei Kauno „Vytis“. Tačiau jau į kovas sugrįžo „ŠSPC-Radviliškis“ bei ilgai laukti Jonavos „Vikingai“.

Jonavos futbolininkai Prienų sporto ir pramogų arenoje susitiko su Alytaus „Dainava“, kuri pastaruoju metu renka pergale, o dzūkų gretose itin rezultatyviai žaidžia Vytautas Lukša. Šis salės futbolininkai iki šio mačo buvo pelnęs jau 13 įvarčių, o jo tikslus smūgis į Egidijaus Žagaro saugomus vartus išvedė „Dainavą“ į  priekį. A lygos rungtynėse alytiškiams ilgai džiaugtis pirmavimu neteko, nes žaidžiantis jonaviečių treneris Jurijus Jeremejevas realizavo 6 m baudinį po to, kai varžovai prasižengė. Dar po kelių minučių iš toli smūgiavo Benas Spietinis, Alytaus ekipos vartininkas atmušė kamuolį, bet Paulius Osauskas iš kelių metrų nukreipė jį jau į tuščius vartus (2:1).

Rezultatyvus žaidimas pirmajame kėlinyje tęsėsi ir toliau. Varžovai dar kartą lygino rezultatą, bet paskutinę kėlinio minutę J. Jeremejevo meistriškumas leido „Vikingams“ vėl pirmauti (3:2). Tuoj po pertraukos Jurijus įsirašė savo „hetriką“, o rezultatyviausias lygos  futbolininkas V. Lukša toliau išlaikė mače intrigą (4:3). Ji greitai dingo ir du Arsenijaus Buinickio bei Gyčio Vasyliaus įvarčiai leido Jonavos ekipai pasidžiaugti pergale rezultatu 6:3.

„Vikingai“ sudėtis – Egidijus Žagaras; Benas Spietinis, Artūras Rocys, Gytis Vasylius, Vladimir Derendiajev, Jurij Jeremejev, Arsenij Buinickij, Paulius Osauskas, Andrius Skorupskas, Aleksandr Lebedev, Genaras Samsonik, Lukas Čepkauskas.

Kiti įvairių turų susitikimai: FA „Šiauliai“ – Gargždų „Pramogos“ 3:7, „Akmenė“ – „Pramogos“ 4:3, FA „Šiauliai“ – „ŠSPC-Radviliškis“ 5:4, „Dainava“ – Panevėžio „Panevėžys-Sportidus“ 6:5, Vilniaus FC „Turbotransfers“ – Kauno „Vytis“ 0:4.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10 Radviliškis 3 0 0 3 7-12 0

Rezultatyviausiai lygoje rungtyniauja V. Lukša („Dainava“), pelnęs 15, Edgaras Baranauskas (VIP) – 12 įvarčių...

Gruodžio 19 d., šeštadienį, „Vikingai“ Prienų sporto ir pramogų arenoje susitiks su „Akmenė“ klubu (15.15 val.). Salės futbolo rungtynės tiesiogiai transliuojamos per facebook‘o platformą futsal.lt