Paskelbtas Miesto naujienos

Pareigingi senjorai užbaigė mokslo metus

Trečiadienis, 18 May 2016 03:00 Parašė 

Šešerius metus gyvuojantis Jonavos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) yra vienas sėkmingiausių projektų. Šio universiteto klausytojai – pareigingi, motyvuoti, smalsūs, atviri naujovėms. Praėjusią savaitę apie pusketvirto šimto šio universiteto klausytojų iškilmingai baigė mokslo metus.

Suaugusiųjų švietimo centro direktorius Vytas Vaicekauskas, kuris yra ir vienas iš šio universiteto steigėjų, „užsakė“ gerą orą, tad senjorai ir jų svečiai patogiai įsitaisė kiemelyje – aktų salėje jiems jau tapo per ankšta. Direktorius trumpai priminė TAU istoriją, pasidžiaugė, kad ši veikla, prasidėjusi nuo trijų fakultetų – Sveikos gyvensenos, Užsienio kalbų ir Informacinio raštingumo – yra labai prasminga ir reikalinga. Šiuo metu universitete jau veikia 6 fakultetai, susibūrė moterų ansamblis „Vakarė“ (vadovė Danutė Kasparavičienė) ir kapela „Lankesa“ (vadovas Antanas Kirvelevičius). „Nuoširdų ačiū noriu tarti mūsų, kaip aš vadinu, pasišventėliams – dėstytojams, kurie aukojo savo laiką ir be jokio atlygio dalijosi žiniomis“, – kalbėjo V. Vaicekauskas.

Padėkos raštus V. Vaicekauskas įteikė 21 dėstytojui: anglų k. dėstytojoms Martai Šiūšienei, Inai Unčiūrienei, Erikai Vaitkevičienei, Astai Trojai, ispanų k. dėstytojai Danutei Astromskienei, prancūzų k. – Stefanijai Gibiežienei, vokiečių k. – Helenai Naraškevičienei, Aldonai Matulevičieieni, Raimondai Jazukevičienei, Dvasinio ugdymo fakulteto vadovei sesei Pranciškai Bubelytei, moterų ansamblio „Vakarė“ vadovei D. Kasparavičienei, kapelos „Lankesa“ vadovui A. Kirvelevičiui, informacinių technologijų dėstytojams Vaidui Dranseikai ir Eugenijui Leonavičiui, menų dėstytojoms Ingai Naujokienei ir Gražinai Vitkauskienei, sveikos gyvensenos dėstytojoms Valentinai Bereznajai-Demidenko ir Reginai Karaliūnienei, Krašto pažinimo fakulteto vadovei Danutei Snitkienei. Padėkos įteiktos ir TAU veiklos pagrindinėms organizatorėms Irenai Lauciuvienei ir Reginai Gudonavičienei.

Nuotaikingą programą atsivežė svečiai iš Raseinių, nuo jų neatsiliko moterų ansamblis „Vakarė“ ir „Lankesos“ muzikantai. Į smagų koncertą įsijungė net gatvės praeiviai.

„Per vasarą pailsėkite, sukaupkite įspūdžių, o rudenį nepamirškite sugrįžti į namus – čia visuomet esate savi ir laukiami“, – sakė Suaugusiųjų švietimo centro direktorius V. Vaicekauskas.

Laima RINKEVIČIŪTĖ

Web Analytics